Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan nő, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki nem akar minden nap szexelni?

Figyelt kérdés
Jó lenne. Én nem igénylem minden nap. Van, mikor csak olvasni akarok este.
2021. jan. 10. 19:34
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
86%
Létezik, igen.
2021. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Én ilyen vagyok. Van, mikor két napig semmi szex, de a 3. napon akkor 3-4 szexet is kell csinálni az emberemnek.
2021. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos nagyon sok. Csak azt nem értem, hogy akkor minek nekik pasi, pláne férj?
2021. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
#3 mert tartozni akar valakihez?! tudom, számodra ez ismeretlen fogalom.
2021. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

4.-nek.


De akkor engedje, hogy a pasi máshol dugjon.

2021. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Annyira szánalmasok azok az emberek, akik nem tudják elfoglalni magukat, csak állandóan b*szn*nak... Nekem elég a heti 2,vagy 3. De ha epp nincs, na bumm. Nem a mennyiség, a minőség a lényeg. Én is szívesen olvasok, szeretek is. És jó, ha ilyen párom van, aki dettó. Vagy összebújva filmet nézni. Vagy külön-külön elfoglaltság. De ha van kedvünk, akkor szex.
2021. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Hogy kérdezhetsz ilyet? Férfiból nincs ilyen sajnos. Akarnék kapcsolatot, de mindig eszembe jut, hogy ugh, akkor szexelni is kell, és lemondok róla.
2021. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Persze, sok ilyen nő ÉS férfi létezik. Sőt, általában a legtöbb kapcsolat 1 éven belül olyanná válik, hogy nem szexelnek minden nap a felek. Engem ledöbbent, hogy mennyi ismerősömnél már pár hónap után is heti 1-2 alkalomra csökken a mennyiség az egyik fél miatt.


#6: Miért kell lenézni valakit azért, mert huszon-harmincévesen normálisan működnek a hormonjai? Olvasok, egyetemet csinálok, melózok, sokszor sportolok is... És mégis, minden nap kívánom a szexet. Akár többször is. Ebben mi a szánalmas? Sokkal szánalmasabb az, amikor valaki meglepődik, hogy a kevés szex miatt lecserélik.

2021. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, amikor emberek számolják és "versengenek", hogy milyen gyakran szexelnek. Ami még cikibb, hogyha kényszerből csinálják, hogy meglegyen a heti 5, mert a Pista szerint ez a minimum. :D Akkor csinálja az ember, amikor jól esik. Sokkal jobb és egészségesebb, ha spontán történik. Ezek az igények pedig változóak. Van, aki naponta, van aki havonta csinálja.
2021. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó de mennyi a normális felnőtt emberek között?


Egy héten legálább 3-szor szexelnem kell ugye?

2021. jan. 10. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!