Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nektek bejönne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönne egy olyan lány, aki szőke, vékony. Többi lennt?!

Figyelt kérdés
szóval szőke vékony ( de van rajta mit fogni ) magas ( nem 150 cm de nem is 180 ) és nem hófehér a bőre? Magyarul szolizik, jó színe van. Mi a véleményetek az ilyen lányról első látásnál? A csaj amúgy full normális felfogású. Ja és szép azért. De szerintetek jó csaj lehet?
2010. aug. 14. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
miért?mert te milyen vagy?
2010. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hát én átlagos. de ahogy a haverom beszélt róla, ő nem annyira, az öltözködése is elég jó. de haver szerint jófej.
2010. aug. 14. 16:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha biztos hogy lány, akkor jöhet
2010. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
mért mi más lenne ? persze hogy lány
2010. aug. 14. 16:35
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért ennyiből még nem lehet megállapítani. Fontos az arca, meg az összhang, ugyanezekkel a jellemzőkkel tutira találnék olyan lányt, aki tetszik és olyat is, aki nem.
2010. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
lehet. köszi a választ!
2010. aug. 14. 16:42
 17/18 anonim ***** válasza:
igazából ezek a színek semmit se mondanak nekem...sokszor voltam úgy hogy "na az ilyen hajú ilyen szemű lány biztos nem lesz a zsánerem" de mégis mindegyik variációból talál az ember olyat hogy "hűha ez igen"
2010. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lattad mar a lanyt? Mert nekem is van 2 osztalytarsam aki folyton szolizik meg nem is tudom mit tudnak csinalni de mar szinte narancssarga a boruk, es olyanok mint 2 viaszfigura... de ugyanakkor ok azt hiszik h kesz fotomodellek. Az egyik raadasul meg sotetszoke is, hat katasztrofa ahogy kinez vele. Bar lehet h csak nekem nem tetszenek, mert baratjuk mindig van.


De amugy meg ne azutan dotsd el amit mi irunk attol h ezek az adottsagai vannak meg nem lehet eldonteni h nez ki... amit leirtal az nagyjabol jo de meg nagyon sok minden fontos ezeken kivul.


Sok szerencset a lanyhoz :)


17/F

2010. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!