Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább pozitív vagy negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább pozitív vagy negatív az átlag megítélése egy ilyen nőnek?

Figyelt kérdés
Aki nem dolgozik, nem hoz pénzt a házhoz. Nem támogatja anyagilag a háztartást, hacsak azt nem nézzük, hogy szülei révén vannak megtakarításai, és azokat mind befektette (állampapír, részvények). A férfi nem keres olyan jól, hogy könnyedén eltartsa, szükségük lenne 2 keresetre. Mi az, amit csinál is a nő? Annyit tesz, hogy csinosítgatja a lakást, lakberendezősdit játszik ott. Takarít. Magának csinál szir-szar kaját, nagy ritkán összeüt valami meleg ételt kettejüknek, de alapvetően nem süt-főz a férfire, mert azt nem szeret. A férfi szeret konyhatündérkedni, ő csinálja. A kutyákat sétáltatja, futtatja. Karban tartja magát sporttal, mentális egészségért tesz, ügyel az egészséges táplálkozásra. Ügyel a többiek egészségére is, nem hagy rossz minőségű táplálkozást se a férfinak, se a kutyáknak. A férfit ráveszi a testmozgásra az egészségtudatosság jegyében. Amint lesz gyerek, természetesen őt fogja pesztrálni, ha kell, több lurkót is. 100% erőbedobású anya lesz, csak még nincs gyerek. Diplomás, agyilag intelligens nő, csak hát nem dolgozik, nem igazán használja az agyát. Szabadidejében is agypuhító műsorokat szeret nézni. Pedig a diploma mellé van magas nyelvtudása 3 idegen nyelvből, de nyelvtudását max annyira használja, hogy a filmeket tudja eredeti nyelven nézni. A többi nyelvtudása meg kopik, hisz a filmek angolul vannak. És jól is ír, mert gimi és egyetem alatt írt sokat bizonyos oldalakra, ahol nagyon népszerűek az írásai a mai napig, de ezt se vitte tovább. Nem ír semmit, nem aknázza ki ezt az adottságát sem. Lényegében tehát nem csinál semmit, csak az otthon ezt-azt, a fentieket.
2021. jan. 13. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj, hogy a feleségem egy viszonylag átlagos nő és erre munka mellett is képes. Akkor egy ilyen ingyenélő senki hol van egy normális nőhöz képest? Nem egy embert ismerek, akinek van normális állása és végzettsége és amellett hozza ezt a szintet. Szánalmas, hogy valaki erre fogja azt, hogy egy élősködő és eljátssza, hogy ő mennyit tesz és mennyire elfoglalt ember.
2021. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Negatív...


addig még nagyjából közömbös volt, amíg azt nem írtad h "Szabadidejében is agypuhító műsorokat szeret nézni."


Nálam ez elég negatív. Főleg h amúgy intelligens lenne. Akinek ennyi szabadideje és tőkéje van ráadásul intelligens az belekezdhet egy vállalkozásba simán.


Az a baj ezzel az embertípussal, hogy ettől a nem csinálok semmit csak mosom az agyamat a TV-vel, ebből mindenféle mentális problémák lesznek később.

2021. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok.Diplomám nincs egy nyelvet beszélek folyékonyan viszont dolgozom gyereket nevelek háztartást vezetek főzök.Soha nem fogom megérteni hogy mi a szent sz@rt tud valaki csinálni otthon évekig.
2021. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Vállalkozást?Hogy ha lusta mint a föld😊 negativ mert még főzni se főz mert nem szeret....Ha az ember azt csinálná mindig amit szeret kihalt volna az emberiség.
2021. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Soha a rohadt életben nem fogják sehova felvenni, mert nincs értékelhető tapasztalata. Szóval a diplomáját akár ki is dobhatja, a tudásával együtt, ha a megszerzése és a meló között ennyi idő eltelik semmittevéssel. És ez a gyerektől rosszabb lesz csak. Ez az ember semmire nem jó, amire egy felnőttnek kellene. Amije van, azt is csak elvesztegeti. Biztos, hogy nem kellene az életembe.
2021. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha a nő elmenne dolgozni, de nem a végzettségéhez kötődő munkát végezne, akkor máris jobb lenne az átlagos megítélése? Ugyanúgy nem főzne, a többit kis kieséssel de ugyanúgy hozná.
2021. jan. 13. 19:18
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Legalább nem kellene eltartani. Azt kellene felfogni, hogy normális ember társra vágyik, nem egy anyagilag kiszolgáltatott kutyára.
2021. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit olyan vagyok mint a kérdésben szereplő nő, csak nekem bozonyos dolgokban más a felfogásom.


Nekem is van szép megtakarításom. Bár nálunk a párom el tudna tartani kettőnket, és nehéz a szakmámban elhelyezkedni, én mégis elmentem dolgozni. Addig működik a rendszer, amíg a párom keresőképes. De ha beteg lesz? Vagy lerokkan? Akkor mi lenne velünk? Ha nincs munkatapasztalatod, akkor csak sokkal rosszabb feltételekkel kapsz állást, mert nem ismered ezt a piacot, nem tudod mivel zsákmányolnak ki. Ha van munkatapasztalatod, akkor ha váltani is kell sokkal rutinosabb leszel, több jó lehetőséged van, esetleg kapcsolataid, amik segítenek. Én nem merném csak a férjem keresetére alapozni az életem, mert balesetek bármikor előfordulhatnak és akkor nekem kell átvennem a családfenntartó szerepét.


Másrészt, nem jó otthon lenni. Ezt anyámtól tudom aki egyszer bejelentette, hogy fáradt, és háztartásbeli lett... de folyamatosan épül le. Úgy okoskodik az életről, hogy már nem is igazán részese annak. Barátai nincsenek, hobbija a négy fal közé szorítja, nincs szociális interakciója... elvesztette a kapcsolatot a realitással.

Én nem akarok idáig jutni.


Szerintem nagy butaság, amit ez nő csinál.

2021. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Munka melett is sportolhat egy nő meg étkezhet egészségesen.Amúgy ha nem főz, nem is étkezik olyan egészségesen.De mi lesz a nyugdíjával?
2021. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!