Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna, ha a kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a kedves párod mániákusa lenne az otthoni hangulatcsináló izéknek? Felsorolom lent.

Figyelt kérdés

Az alábbiakkal kell együtt élnem:

- légtisztító - majdnem egész nap be van kapcsolva

- aroma diffúzor - minden nap ereget

- negatív ionizáló izé - majdnem egész nap megy

- sólámpák garmadája - délutántól reggelig ég, alvás közben is, bár alvás közben nem mind

- illatgyertya - ég délutántól alvásig

- égősor - világít délutántól alvásig

- tilos besötétíteni napfelkeltéig - ha felébredünk arra, hogy betűz a nap, akkor be lehet sötétíteni, hogy vissza tudjunk aludni, de nem lehet besötétítve aludni menni


És elmondanám, hogy ezekre mind nagyon háklis, ezeknek mind meg kell lennie és funkcionálniuk kell, különben rossz lesz a kedve. Nekem elég lenne a légtisztító, meg talán 1 db sólámpa, de magamtól ezeket se venném. De neki nem elég, neki ez mind kell.


Nyáron, ahogy hosszabbodnak a nappalok és melegedik az idő, eltűnnek az egész napos illatgyertyák, max egy-egy romantikusabb jellegű vacsi mellé gyújt. Meg ha nagyon nagy a kánikula, nem megy az összes sólámpa, hisz fűtenek. De a többi marad. És látnotok kéne mi van a karácsonyi időszakban, akkor sok égősor van...


De úgy gondoljátok el, hogy kis lakásban élünk, nem oszlik el ez a sok izé. És nagyon érzékeny ezekre, mindenek mennie kell, világítania kell, aludni nem lehet sötétben, csak félhomályban. Ezek kellenek ahhoz, hogy jól érezze magát, azt mondja.


Találjátok ki, ki a nő, ki a férfi közülünk. Nem lesz nehéz.


2021. jan. 13. 22:14
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Hála a jó égnek, hogy nem szereti a füstölőket, mert azokat én is nagyon utálom, és ha azokhoz is így ragaszkodna, akkor nem tudom hogy tudnánk együtt élni.
2021. jan. 13. 22:15
 2/26 A kérdező kommentje:
Kellett venni olyan állólámpát is, aminek állítható a fényereje. De azt nem írtam, mert az viszonylag normális, csak a többi mellett idiótaság. Gyengére állítva szokott égni.
2021. jan. 13. 22:18
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna. Erre idegileg nem lennék felkészülve (és ideológiailag sem vagyok hozzá elég képzett).
2021. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Az utolsó mondatodon jót röhögtem :D

Hát nézd, mindenkinek megannak a hülyeségei. Szerintem valahogy úgy kellene megközelíteni a témát, hogy a kevesebb néha több. Nem baj ez a sok kis bizbasz, de lehet hangulatosabb ha kevesebb cucc ég.

Viszont ezt h nem lehet elhúzni a sötétítőt.. na ez már válóok. :D De mindent egybevéve sztem ilyen aranyos őrült lehet a csajod.

2021. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Ha egy haverom mondaná ezt nekem, tuti rávágnám, hogy nem lennék együtt ilyen nővel. Hogy nincs az a nő, hogy ilyet elviseljek.


De együtt vagyunk, szeretem, kizárt, hogy emiatt elhagyjam, meg sem fordul a fejemben.


A hangokat lehagytam a listáról. Ambiance zenék-zajok orrba-szájba. És ambiance nélkül nem lehet aludni sem, persze...

2021. jan. 13. 22:30
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy képzeltem, hogy te vagy a nő, kérdező, és a párod, aki a hangulatot igyekszik csinálni, a férfi. 😳
2021. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon sok. Tudjátok mi az egyetlen dolog, ami mentesít? ha elutazunk. Ha utazunk, nem hoz semmit ezekből, és idegen helyen elfogadja a dolgokat úgy, ahogy vannak. Mondjuk ami az alvást illeti, akkor is indít magának mobilon alvási hangokat, meg akkor se megyünk teljes sötétben aludni.
2021. jan. 13. 22:32
 8/26 A kérdező kommentje:

:D

#6

2021. jan. 13. 22:33
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Fél a sötétben
2021. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Ez úgy hangzik, mintha a Zepter kicsit hatásosan adta volna el neki a szarjait. És ő még Egészség Bajnokának is érezheti magát ezektől.
2021. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!