Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobban átláthatóvá teszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban átláthatóvá teszitek nekem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Én elfogult vagyok, azért volna szükségem a segítségetekre. A párommal kb 4 hónapja vagyunk együtt. Ritkán találkoztunk a munkája miatt, amit én elfogadtam, nem okozott gondot. Nagyon nehezen nyílik meg típus. Pár hete számomra is meglepő módon megnyílt nekem. Találkoztunk, nagyon jól éreztük magunkat szexuálisan is. Ő nem igazán beszél az érzéseiről, viszont ez után a találkozás után sokkal nyitottabb lett. Pár napig. Aztán visszavett hanyagolni kezdett. Én türelmes megértő voltam. Aztán megírtam neki hogy gondolom rám unt, nem érdeklem már, csak nem akart megbántani azzal, hogy ezt nyiltan közli, helyette fájdalmasabbat tett: hanyagolt nem törődött velem. Azt válaszolta, hogy attól tartott hogy ezt fogom érezni, és pont azért akart keveset találkozni velem, hogy ne érezzem úgy akkor, hogy most meg itt van. Az élete sz.r, és inkább kizár az életéből minden érzelmet. Sajnálja hogy akkor eljött és megtörtént a dolog, ha ma kéne döntenie, nem tenné, jól érezte és jól érzi magát velem,és úgy érzi megbántott engem, azt pedig nem szeretné.

Én nem igazán ezt az egészet, hogy mit akart lényegében mondani? Megmondom őszintén nekem zavaros.

N 28


2021. jan. 17. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs túl egy lányon. Azért nem beszél az érzéseiről, mert mást szeret. "Inkább kizár az életéből minden érzelmet." - ezt egy nagy csalódás után szoktuk érezni, amikor még nem tudunk túllépni a másikon. Évekkel később is lehet ilyen még.
2021. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ui: Aki szerelmes és boldog, az az életet gyönyörűnek látja, akkor is, ha amúgy tényleg szar.
2021. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Csalódása volt de tiniként. Nincs más nő a dologban, és az akkori csalódását is megbeszéltük, és bennem bízott is. Azt mondta még hogy nem véletlen hogy nekem megnyílt, mert azt gondolta így kerülünk közelebb, de sz..r az élete, és ezért kizár minden érzelmet.
2021. jan. 17. 17:07
 4/22 A kérdező kommentje:
Persze nem szerelmes ez nyilván lejött nekem is, de összességében nekem zagyvaság amit írt.
2021. jan. 17. 17:08
 5/22 A kérdező kommentje:
A sz.r az élete alatt a munkáját értette, nem találja a helyét, azt sem hogy mivel szeretne igazán foglalkozni.
2021. jan. 17. 17:09
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A munkája és a magánélete két különböző dolog. Attól, hogy sz@r a munkája (az emberek elég nagy részének az), még simán lehetne egy boldog családja, vagy párkapcsolata.

Szerintem ez csak egy gyenge kifogás, mert vagy nem jössz be neki, és nem akar megbántani azzal, hogy ezt így elmondja, vagy tényleg az van, hogy érzelmileg még valahol másnál jár.

2021. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Vágyott a szexre.

Az élete zűrös.

Nem tartja jó ötletnek, hogy téged is belekevejen.

Elöbb magával kell tisztába jönni. Ennyi problémát nyilván egy kapcsolat csak tovább bonyolítana. Rá jött, hogy neki ez sok.

Nem akar téged tovább hülyiteni. Inkább elenged.

2021. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es, és ezt miert nem tudta érthetően megfogalmazni mint ahogy te?
2021. jan. 17. 17:20
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
7-es...ha szerelmes lenne, nem engedné el. A szerelem minden téren motivál, a munkában is.
2021. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom hogy szerelmes és a hetes sem azt írta hogy az!
2021. jan. 17. 17:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!