Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek, ha a barátotok elutazna Erdélybe és a Maldív szigetekre?

Figyelt kérdés

Most jelentette be, hogy a jövő héten 5 napra elutazik ismerősökkel Erdélybe, az utána következő héten pedig a családjával a Maldív szigetekre megy. Úgy volt, hogy most a vizsgák után együtt kirándulunk itthon a szabadban stb, de így borul minden. Én gyakornokként dolgozom, ő a vállalkozásukat csinálja. Úgy érzem én sosem tehetek meg majd ilyeneket. Sosem lesz saját családom.

Nyárra is lefoglalt a családjával egy 2 hetes utat, pedig úgy volt, hogy együtt megyünk majd.

Más hogy reagálna erre?

22L



2021. jan. 17. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Kedves fiú 🤦‍♂️ téged miért nem visz magával?
2021. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

De nálatok eltespedni szeret mi? (Az előző kérdésedből)

Téged magával vinni már nem. Érdekes figura a pasid.

2021. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Itt van egy félreértés, te nem a barátnője vagy, hanem a szeretője. Szóval nem értem mit problémázol.
2021. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván a családja hívta meg a maldív szigetekre és nem magától megy. Az erdélyen sem lepődnék meg, ha más fizetné és nem ő. Ha nem hívnak, nem mégy. Amíg bírod, csinálod.
2021. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Jó kis családi vállalkozás lehet.


Szóval a srác beleszületett a jóba...az ilyenekre mondják, hogy csak megszületnie volt nehéz.


Te meg nem vagy a barátnője,


Még azt is el tudom képzelni, hogy másik nőt visz magával.

2021. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan le leszek pontozva de én mint szülő nem vinném el a gyerekem barátnőjét egy ilyen drága útra, lehet hogy még lesz 4 barátnője akkor milliókat költsek erre? + kerülgessek egy majdnem idegent a nyaraláson?

Az más hogyha komoly kapcsolat több éve vagy jegyesek.

2021. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
A barátod házas?
2021. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez drága út még ha sok pénze van akkor is.

És úgy tűnik egyenlőre anyu és apu felügyeli a vállalkozás bevételeit...

2021. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő is 20-on éves, és a családja fizeti a nyaralását, akkor nincs ezzel semmi gond. Vagy akkor ő se menjen el, mert te ezt nem engedheted meg magadnak?
2021. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Hat, ha majd elég stabil a kapcsolatotok (legalább 2-3 éves), és jól kijössz a szüleivel, látják rajtad, hogy jó hatással vagy a fiúkra, akkor majd téged is elvisznek.

Viszont abban én is egyetértek, hogy ezektől függetlenül kell rád is időt szánnia. Kirandulni szorgalmi időszakban is tudtok hétvégente, a nyár meg többől áll, mint 2 hét.

2021. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!