Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészségügyis hozzátartozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészségügyis hozzátartozó által barátomat beoltották a Pfizer vakcinával. Én emiatt neheztelek rá, hogy nem várta ki, amíg sorra kerül. Jogosan?

Figyelt kérdés

Párom a mai napon megkapta a Pfizer vakcinát, mert édesanyja egészségügyben dolgozik és a dolgozók részére beszállított vakcinák közül megmaradt néhány, mert nem mindenki akarja beoltatni magát a kórházban. Ezek elvileg a kifagyasztás után 48 óráig jók, legalábbis nekem ezt mondta párom, hogy amúgy nem mást "előzött" meg, hanem a megmaradtak közül kaphatott ő is.

Nem az a bajom, hogy én nem kaptam, mert én is eltudnám intézni valószínűleg (szintén eü hozzátartozóval), de én szeretném kivárni a soromat, hisz fiatal vagyok és egészséges, ahogy ő is.


Ti mit szólnátok?


2021. jan. 18. 11:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.

Tipikusan bolhából elefántot.

2021. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Azt , hogy a semmiből csinálsz problémát.
2021. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Jobb lett volna, ha a szemétbe dobják 48 óra múlva???
2021. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Vagy irigy vagy, amiert o mar megkapta?!


Amugy sokan nem akarjak magukat beoltatni (en sem), igy minek vesszen karba? Aki szeretne, az eljen a lehetoseggel. Te pedig szepen vard ki a sorod.

2021. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egészségügyis hozzátartozód, nyugodtan kérdezd meg tőle, ez valóban így van. Felolvasztás után fel kell használni, különben mehet a szemétbe. Nem vette el senkitől, mert ilyenkor a legegyszerűbb odaadni valakinek, aki "kéznél van", hogy ne vesszen kárba. Én nem sajnálnám tőle.
2021. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért szerinted mire kellett volna várni? Ha letelik a 48 óra és megy a szemétbe, akkor nem nehezteltél volna a barátodra?
2021. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ez nem verseny basszus, tényleg ennyire irigy vagy arra, hogy előbb oltatta be magát mint te? Ha annyira zavar, akkor oltasd be te is magad és lenyugszol!


Mellesleg gondolom jobban éreznéd magad, ha ment volna a kukába inkább, csak ne előzzön be.

2021. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
Sokat elmond az emberről, hogy ügyeskedik. Ennyi
2021. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy ELŐTTEM oltatta be magát. Én is beoltathatnám magam már a jövőhéten, de nem élvezek elsőbbséget. Engem az zavar, hogy elsőkörben a betegek és idősek oltása lenne a fontos, felesleges volt ennyire kapkodnia ezzel, igazán várhatott volna amíg a regisztráció alapján sorra kerül.
2021. jan. 18. 14:01
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Illetek egymáshoz, jó nagy idióták vagytok mind a ketten.
2021. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!