Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek higgadt a barátommal, hogyha lesz egy fogműtétem és egy petefészek ciszta műtétem?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja fájdalmaim vannak, mert az egyik petefészkemben van egy 5cm-es ciszta, ami nem akar felszívódni, műteni kell. Az egyik bölcseégfogam lyukas, és felgyűlt a fogínyem egy nyúlványba, azt is megműtik most.

Teljesen ki vagyok készülve lelkileg, egy ideje nem szexelünk a fájdalmaim miatt, illetve a műtétek után se fogunk egy ideig.

Nem akarom, hogy a sok panaszkodáso miatt egyhagyjon, 1,5 éve vagyunk együtt.

22L



2021. jan. 19. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Kívánom gyógyulj meg. Nézd, ha most elhagy akkor ne sajnáld. Úgy is fel lehet fogni, hogy ez egy próba neki. Ha kitart melletted akkor szeret.
2021. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Állíts fel magadnak egy korlátot, hogy mennyit beszélsz ezekről az állandó fájdalmakról. Pl mondjuk a beszélgetés idejének egyik felében beszélsz erről, panaszkodsz, a másikban meg beszélhettek filmekről, időjárásról, akármiről.

Igenis elvárható, hogy a másik támogasson ilyen helyzetben, de az is igaz, hogy bele lehet fáradni egy bizonyos idő után.

2021. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem egy zigóta értelmi színvonalán van a párod, akkor megérti, felfogja, elfogadja a helyzetet és amennyire tud, támogat.

Ha meg hisztizni fog a szexhiány és a panaszkodásod miatt, akkor legalább hamar kiderül, hogy nem miattad, hanem csak a puncid miatt volt veled.


Érthető, hogy panaszkodsz, ezek fájdalmas dolgok.

2021. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nincs szex, hogy megviselt vagy, hogy panaszkodsz az állapotod miatt, azt párodnak el kell fogadnia és tolerálnia.


Ha viszont a saját testi-lelki rossz állapotod miatt pofozógépnek használod a párodat, és úgy gondolod, hogy minden hisztidre, dühkitörésedre mentség az, hogy fájdalmaid vannak, műteni fognak, akkor viszont azt mondom: nem, nem mentség. És ha emiatt lesz elege belőled a párodnak, és otthagy, akkor teljesen megértem.


Te tudod, mi folyik nálatok otthon, melyikőtök hogyan viselkedik ebben a nehéz helyzetben. Bizonyos fokú türelmetlenség, ingerültség elfogadható, tolerálható, de van az a határ, amire nem mentség sem a fájdalom, sem a műtétektől való szorongás.

2021. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Akkor ne panaszkodj
2021. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Jóban-rosszban. Ha nem tart ki melletted nem szeret igazán.
2021. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudatositsd magadban,hogy nem a barátod tehet róla

Tehát ne őrá haragudj ezért; sőt, senkire, sőt , senkin nem illik ezt kitölteni, megbosszulni, pláne nem azon akit elvileg a legjobban szeretsz; mert te választottál magad mellé társnak az életedben.

2021. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő volt már, fogeltávolítás többször is. A fájdalom rossz, de el lehet várni a párodtól, hogy megértse hogy most emiatt nincs szex. Panaszkodni meg nem iugazén tudom, hogy miről. Legalábbis én nem jelentettem be minden adandó alkalommal, hogy "igen, még most is fáj". Ha izgulsz a műtét miatt az megint más, egy jó partner ilyenkor megnyugtat.

Őszintén nekem nem rémlik semmiféle negatív hatás a párkapcsolatomra.

2021. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Kár ezen keseregni, egészen biztos, hogy 40 évesen már nem ő lesz a pasid.


Amúgy meg ha felmerült benned a kérdést, inkább hagyd el most, mint hogy ő tegye meg hamarabb.

2021. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BeefEater ***** válasza:

Ha emiatt elhagy akkor örülj neki, hogy most derült ki és nem házasság meg gyerek után.

Ne panaszkodj feleslegesen mert attól neked is rosszabb lesz (de ha fáj ne is halgasd el).


Jobbulást!

2021. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!