Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthet hátrányt egy jövőbel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet hátrányt egy jövőbeli kapcsolatban az, ha a lány teljes mértékben tapasztalatlan? 20-22 évesen még nem volt kapcsolata? A srácok ezt elítélik? Elgondolkodnak azon, hogy ennek vajon mi van a hátterében? Vagy akár még pozitívum is lehet?

Figyelt kérdés

Kapcsolati és szexuális téren egyaránt fennáll a kérdésem.

Főként 20-25 éves srácok válasza érdekelne, de szívesen olvasom lányok saját tapasztalatát vagy bárki meglátásait.



2021. jan. 19. 19:25
 1/8 anonim válasza:
78%
Szerintem egyáltalán nem.
2021. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy normális mentalitású,téged szívből szerető férfinak nem lesz probléma a tapasztalatlanságod.Ha egy bizalmi viszony lesz köztetek akkor vele megbeszélheted hogy miért alakult így az életed és ő biztosan megértő lesz.Vannak itt az oldalon harmincas szűzek is,na ők már kellemetlenebb helyzetben vannak mert nemtől függetlenül ott már mindenki komoly defektet feltételez az illetőről.Holott lehett,hogy tök normális emberek,jólelkűek,intelligensek,sikeresek a munkájukban,csak kapcsolódási vagy bizalmi nehézségeik vannak embertársaikkal.Kevesen vannak azok akik valóban szeretnék megismerni,megérteni egy másik ember gondolkodását,szívét,lelkivilágát,ítélkezni,lenézni,megalázni a másikat sokkal könnyebb és sokaknak sokkal nagyobb örömöt is nyújt..Én is későn veszítettem el,de inkább így mint 13 évesen én azt mondom.
2021. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Se negatívum, se pozitívum. Ha a megfelelő társat találod meg, akkor ez egyáltalán nem lesz fontos számára.
2021. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
szerintem nem hátrány, de ez csak az én véleményem. ha egy szemrevaló lányról van szó, és emellett még okos és inteligens is, akkor biztos elgondolkodnak rajta, hogy mi lehet ennek az oka. én 25 évesen vagyok ebben a helyzetben, de annyira nem is bánt (már) a dolog, mivel rengeteb ember volt már ebben a helyzetben és találtak párt maguknak bőven 25 vagy 30 fölött meg ha eljön az ideje akkor úgyis változni fog a dolog :D szóval ha ebben a helyzetben vagy, fel a fejjel és ne bánkódj, de járj felemelt fejjel hogy észrevedd a jeleket vagy az emberek közeledését, maradj pozitiv!
2021. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Teljes mértékben tapasztalatlan.


Tehát!

- nem tud késsel-villával enni

- nem képes egy teát sem megfőzni

- egyedül nem tud öltözködni

- egyszer nem volt még dolgozni

- életében nem látott még idegen embert, csak azokat, akik hordták neki a tápot és az almot



Érdekes lehet egy ilyen kapcsolat.

2021. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, en nem szoktam megkerdezni a lany referenciait :) Nem kimondottan erdekel az ilyeniranyu 'tapasztalata' ... ha hianyosagot velek felfedezni, akkor szivesen osztom meg a tudasomat :D
2021. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyel ennyire tudatos kerdezo ... a testi szerelem inkabb osztonos dolog ... jon ott minden magatol ... nem kell megtanulni mint a bukfencet :)
2021. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Feleségemet 24 éves korában ismertem meg.

Én vagyok neki az első és egyetlen.


Na pontozz le 0%-ra és legközelebb tanulj meg kommunikálni és nem manipulatív módon kérdezni.

2021. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!