Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne legyen sértődés: miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne legyen sértődés: miért nem igényesebbek a megjelenésükre a 30 feletti magyar nők?

Figyelt kérdés
Külföldi nőknél nem ezt tapasztalom. Ég és föld!!!

2021. jan. 19. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
93%

A külföld alatt gondolom azt érted, hogy életedben kétszer átmentél Ausztriába, és ott láttál tíz darab nőt.


Mert a kérdésed annyira sötét, hogy nem lehet túl sok élettapasztalatod. :/

2021. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
96%
Minek, ha a férfiak sem igényesek? Kiöltözni a szarnak?
2021. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
97%
Én Magyarországon sem tapasztaltam azt, amit kérdezel. Persze - akad kivétel, de kevés. Ők bizonyára már megelégelték a férfiak becserkészést és főleg csak a családjuknak élnek, de ezt nem állítom.
2021. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:
Éltem Innsbruckban, Münchenben, Kielben Tanultam egy fél évet Bécsben. Évente járok Franciaországba a családtagjaimhoz.
2021. jan. 19. 20:15
 5/84 anonim ***** válasza:
96%

Külföldön? Hol? Pl. a harmadik világbeli országokban?


Esetleg csak a kő gazdag külföldi országok számítanak külföldnek? Nem is tudom, hogy ott miért élnek jobb életszínvonalon az emberek.

2021. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:
Nyugat-Európa vagy csak a szomszédos Ausztria.
2021. jan. 19. 20:17
 7/84 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre - igaz inkább csak Bp-en szoktam néha tömegközlekedni - hogy a buszon a villamoson a magyar nőkön kinyúlt szürke, fekete max barna kabát van. Berlinben simán felvesznek akár egy zöld kabátot vagy narancssárgát is. Én nem annyira értek a divathoz, lehet nálunk ezek nem mennek de azt vettem észre hogy Bp-en egy ilyen fekete-barna-szürke embertömeg hömpölyög míg Berlinben mondjuk sokkal színesebben, egyénibben öltözködnek. Kevés a rendesen megcsinált frizura, sok a lenövés, árad sokakból a leszarás.
2021. jan. 19. 20:20
 8/84 anonim ***** válasza:
91%
6 Ne szórakozz már, hogy komolyan képes voltál erre válaszolni. Tényleg nem fogod fel miért? Talán Mo.-n minden 30+os férfi úgy néz ki, mint Jason Momoa?
2021. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
91%

Engem ma az akasztott ki, hogy a HÉV-en meg akartak erőszakolni egy nőt, téged meg az, hogy nem ejég cinikék a jánykák.


De könnyű az életed.

2021. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:

Sajnálom az erőszakot és elítélem ennek minden formáját. De ennek mi köze ehhez? Ne menj kiállításra sem akkor, mert kit érdekel a festészet, ha Afrikában éheznek?


8, engem a férfiak nem érdekelnek.

2021. jan. 19. 20:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!