Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem? Fiúk, lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem? Fiúk, lányok válasza egyaránt érdekel!

Figyelt kérdés

Már 3 éve és 3 hónapja van barátom!Kicsit ellaposodott a kapcsolatunk,és megjelent egy harmadik személy,egy férfi!Nagyon megtetszett sokat ismerkedtünk,de nem történt semmi.De én úgy döntöttem hogy nem adom fel a több mint 3 éves kapcsolatom egy új férfi miatt!Szerintetek jól döntöttem?

18/L


2010. aug. 15. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ha jól megvagytok nincs gond köztetek minden megy.. élvezitek egymást akkor jól..

ha ez nincs meg akkor nembiztos h jól.

2010. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól döntöttél.

most van egy kapcsolatod ami "lapos", unalmas, és szögletes...

hiába 3 éves, ha elmúlt a szerelem, és nem terveztek hosszú távra...


Ez pedig egy új lehetőség, ha nem jön össze, vagy csak futó kaland lesz, az se baj, mert legalább felengedsz egy kicsit. (kicsit úgy írtad hogy lapos a kapcsolatotok, mintha egy képzeletbeli börtön lenne)

Bulizol egyet, kiengeded a gőzt, és élvezed hogy végre nincs aki megfojt...

2010. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, mint te... és én is a barátom mellett döntöttem, és úgy érzem jól... én hosszú távra tervezek vele, minden jó vele, csak kicsit lapos lett a kapcsolat... meg élveztem, hogy másnak is tetszem.. de próbálok újra életet vinni a kapcsolatomba, jelenleg vele tudom csak elképzelni a jövőm. 20/L
2010. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hosszú távra tervezzük,már az eljegyzést szeretnénk,meg 2-3 év múlva gyereket szeretnénk,jövő nyáron meg házat szeretnénk venni!Szóval komoly a kapcsolatunk!:)
2010. aug. 15. 11:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem hogy annak a másik fiúnak már évek óta van barátnője,és az mellé szeretett volna engem!!Ezért se döntöttem mellette!
2010. aug. 15. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:

jah hát erről nem volt szó...csak kettyinei akart volna veled.

Ezért valóban nem éri meg.

De azért gondold át ezt, hogy 18 évesen má eljegyzés, meg nemsoká ház....

sztem élvezd még kicsit az életet.

Nem ugatok bele, csal egy megjegyzés volt.

2010. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem döntöttél jól, a piros rúzs jobban megy az arcbőrödhöz.
2010. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem az időt kell nézni, hanem azt h szereted-e...

ha igen akkor vmien közös programokkal fel kéne dobni ezt a kapcsolatot:)

2010. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!