Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, engem les?

Figyelt kérdés

Férjem egyik kolléganője már többször bejelölt Facebookon, a jelölést azonnal visszavonta mindig. Gondolom, mert véletlenül jelölt be, hiszen nem ismerjük egymást, meg nem is találkoztunk soha. Csak az adatlapja alapján derült ki, hogy egy helyen dolgoznak férjemmel. Kérdeztem férjemet ő ki, azt mondta valami adminisztrátor. Nem tudom, a nő miért nézegeti az adatlapom.

Csak túllihegem, vagy akár jelenthet is valamit? Férjemnek nem mondtam, hogy kicsit már feltűnő, mert amikor másodszor bejelölt a nő és vissza is vonta, akkor is kérdeztem férjemet, de letudta annyival, hogy ő nem tudja miért nézeget engem a másik nő, és ha engem ez érdekel, akkor kérdezzem meg őt...

Az emberek miért nézik a másik nő adatlapját? Úgy tűnik rendszeresen...


2021. jan. 20. 19:47
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon béna.

Vagy érdekli valami az adatlapodon.

Vagy bejön neki a férjed es ha van kinn képetek megnézi vagy téged csekkol.

Vagy ezer oka lehet.

Ha zavar, tiltsd le.

2021. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Zavar, főleg mert szerintem "csak úgy" nem nézelődik valaki...
2021. jan. 20. 20:19
 3/51 anonim ***** válasza:
80%
Akkor tiltsd le, ennyire egyszerű.
2021. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
97%
Legutóbb akkor nézegettem ismeretlen nő adatlapját, mikor odavoltam a férjéért. Szerintem ne tiltsd le. Ha tényleg érdekli a férjed, nem árt a közeledben tartanod.
2021. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is magamból indulok ki, én is olyankor nézegettem más nőt, amikor még nem voltam férjnél, egyedülálló voltam és tetszett a pasi. Egyszerűen érdekelt a nője, miket rak ki, hogyan öltözködik, milyen témák iránt érdeklődik stb.
2021. jan. 20. 20:37
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is tetszik neki a férjed!!!!!!
2021. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy dugja a csajt a férjed?
2021. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tetszik neki. Csekkolja a konkurenciát hidd el
2021. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
89%
A húgomnál volt,hogy egy nő bejelölgette a párja kolleganője volt és a szeretője is,azért jelölgette mert borítani akart :(
2021. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Nálam a jelölést egyből visszavonja. Ma volt a negyedik bejelölés, egyből vonta is vissza, de nálam ugye az értesítés megmarad.

Férjem azt mondja, nem tudja miért nézegeti az adatlapom, azt mondja kérdezzem meg. De ezt ő is tudja, hogy soha aláznám így meg magam. Bevallani (ha van is mit) egyik sem fogja. Mit tegyek?

2021. jan. 20. 21:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!