Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a férjed azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a férjed azt mondaná,hogy meg fog csalni és mindenki tudni fogja rajtad kívül, és ahol tud, meg fog alázni, és ebben örömét is fogja lelni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Válnék?
2021. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Elgondolkoznék, hogy mit tettem ellene.
2021. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Semmi rosszat...
2021. jan. 24. 14:43
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Benyújtanám a válási papírt, elköltözök, aztán szomorítsa a jó édes anyukáját! :D
2021. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
válnék..
2021. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem, ilyet nem mond ok nélkül senki.

Vagy valamiért haragszik vagy pszichopata.

2021. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is meggondolnám, hogy mégis mivel érdemeltem ezt ki, mert ok nélkül senki nem mond ilyet. Hacsak nem tényleg valami szadista pszichopatáról beszélünk.

Egyébként meg mégis mit szóljak? Nyilván válnék, nem értem miért kérdés ez.

2021. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az előzmény az volt, hogy közöltem vele, hogy nem szeretnék vele élni ebben a rossz házasságban, normálisan mondtam...akkor jött, hogy kinek mi ls mennyi jár, utána hangzott el ez, azt gondolom, hogy aki ilyet mond a másiknak, abban tényleg lehet vmi pszicho, mert lehet nem kedvelni a másikat, de én ilyet soha nem mondanék...sajnos már rájöttem milyen mérgező ember
2021. jan. 24. 15:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is van a kérdésedre a válasz. Szép életet nélküle.
2021. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
ezt miért kell itt feltenni?milyen választ vártál erre ?Valószínűleg totál padlóra küldted a terveiddel és ez a reakció rá. Nem helyeselem de biztos vagyok benne ha valaki ilyen mélyre sullyed annak oka van.
2021. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!