Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok alkalmas az együtté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok alkalmas az együttélésre?

Figyelt kérdés

Sok évet éltem nyitottabb párkapcsolatban, összekoltozések és a másik egésznapos imádata nélkül, élveztem minden percét (28/L)

Mostani párom azonban osszeszeretne koltozni velem. Én nem. Még nem momdtam neki. Lehet a kapcsolatunk bánná mert teljesen úgy rendezte be az életét hogy az velem egy lakásban élje le. Semmi módon nem szeretnék, és szerintem ez elég ok arra hogy azt mondjam nem is fogok osszekoltozni. Számomra az az első ami nekem kényelmesebb.

Szerintetek eldogadhato a hozzáállásom?


2021. jan. 25. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amennyiben a későbbiekben családot sem akarsz, és elég neked ez az összejárogatás, akkor elfogadható. De amennyiben a párod másképp gondolja, családot tervez és te ezt nem tudod megadni neki, inkább engedd el őt.
2021. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mingli vagy,ennyi,jobb időbe tisztázni,nem egymást keresitek. Ha az emberek a hasonlót keresnék választanák nem lenne ennyi szakítás félre b félre sikerült képükre formálás nyögve nyelés,fatigra ment házasság stb.
2021. jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs magamhoz erőszakolni. Megértem, hogy ha más a jo nekunk, akkor a kozos jovo sem opció.

A hangsúly azon lenne, hogy az alkalmazkodas vagy a kompromisszum keresés teljes elutasítása normális hozzaállás-e? Ő mindig a kompromisszumokkal jön, én nem értem, hogy miért kellene engednem az érdekeimből...

2021. jan. 25. 01:44
 4/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Ennek a vége engedsz aztán rájössz h nem megy és menekülnél a saját életteredbe. Nem feltétlen az egymás seggébe élés a jó. Olyat keress aki mingli. Mi nálunk külön háló van például, de sokaknak még ez se megy le a gyomrán a környezetünkben,nekünk meg így jó. Magadra gondolj első sorban h neked mi a jó.
2021. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Kössön Ő kompromisszumot, fogadja el,hogy nem fogtok együtt élni, ennyi!
2021. jan. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mondd el neki is. Ha a kapcsolatotok bànja,akkor nem voltak azonosak az ezirànyú céljaitok.



Emellett: eddig hogy a fenébe nem került szóba az összeköltözés? Tudatosan tereltél, vagy nem is gondolkodtatok rajta?

2021. jan. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Korai volt szóbahozni, nem kerult szóba most se, csak látom hogy úgy alakítja a dolgait..
2021. jan. 25. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne közölni vele, hogy te nem így tervezel. Így csak egymás idejét húzzátok, nem passzoltok.
2021. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) mentek a zöldek
2021. jan. 25. 18:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!