Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mostanában próbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mostanában próbál irányítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy közös gyerekünk, másfél éves, eddig minden rendben volt, de az elmúlt pár hétben olyan, mintha irányítani akarna, amit jól tudja, hogy nem szeretek. Meg akarja mondani, mikor egyek, mikor kapcsoljak ki a barátnőimmel. Nagyon zavar, soha nem volt ilyen, úgy szerettem,de most az elmúlt 2-3 hétben válthatta ki valami szerintem ezt a viselkedést. Azt tudni kell hogy én ezt nem tűröm túl sokáig, ha nem tudjuk megoldani lépni fogok.

2021. jan. 26. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg neki, hogy ne irányítson!
2021. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor meg azt mondja, hogy nem értem miért mondja amit mond. Pedig de értem, csak ő is értse meg az én oldalam. 10 éve együtt vagyunk, tudja milyen vagyok, ne most akarjon megváltoztatni.
2021. jan. 26. 21:49
 3/5 Savlekotő ***** válasza:
13%
Vki azt mondta neki h félre néztél nézel léptél. Amúgy van szád szólsz h nem báb vagy amit rángathat..
2021. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy eddig bírta, hogy semmibe vetted a kérésit, mert "téged nem lehet irányítani".
2021. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Most kezd leesni neki, hogy elb@szott rád 10 évet.
2021. jan. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!