Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párkapcsolatban elek kb. fel éve. Az első olyan parkapcsolatom, melynek minden részével 100%ig elégedett vagyok. Nagyon szeretem a párom, és pont azt a törődést, gondoskodást kapom meg tőle, amit eddig mástól nem.

A szex is fantasztikus, elég nagy a szexuális ehsegem, halisten teljesen kielégíti azt is. Sokat beszélgetünk, gyakorlatilag minden szabadidőnket együtt töltjük.


DE.


Olyan nehéz megfogalmaznom, mert minden szó igaz, amit fent irok, ennek ellenére van, hogy 1-1x megbolondulok, nem is tudom ezt mire vélni. Néha előfordul, hogy szexelunk és már attól is rosszul vagyok, ha hozzamer. Tegnap is ez volt, és borzasztóan bánt, mert nem tudtam ezt palastolni..

mi a franctól lehet ez szerintetek?

Nagyon tetszik, abszolút megvan koztunk a kémia, nem is érdeklődöm érte kevésbé. Csak egyszer jön egy ilyen elbizonytalanodás, meg hogy nem kívánom vele a szexet. Komolyan nem értem..



Bármiféle tanács/vélemény?


2021. jan. 27. 15:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A “nagyon tetszik”-et csak arra ertettem, hogy számomra abszolút vonzó, nem azzal van a gond
2021. jan. 27. 15:21
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

- Mi az, ami jobb, mint a gyros?

- ???

- Hát a gyjó!

2021. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oke, köszi 🤷🏻‍♀️
2021. jan. 27. 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem hiszem el, hogy az emerek jó dolgukban kreálnak maguknak mindig valami problémát.
2021. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem mindig kivanja a szexet. Ez termeszetes. Figyeld meg es ird le hogy ilyenkor milyenek a korulmenyek, hangulatod, ciklusod, stb
2021. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kreált, meglévő. Én sem szeretném, ha jelen lenne...
2021. jan. 27. 15:37
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 5-ös!
2021. jan. 27. 15:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Szted mi lehet? De ugy h őszinte vagy magaddal.
2021. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Normál nő vagy semmi gond veled. Szerezz szeretőket, az kell neked, változatosság.
2021. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Abszolút nem kívánok mást mellette 9-es..
2021. jan. 28. 09:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!