Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztettétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztettétek már magatokat magányosan párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szex az bőven megadatik, mindketten home officeban dolgozunk, néha pár barátommal találkozom, telefonozom. Ennyi az életem és ettől stresszesnek is érzem magam, állandóan gombóc van a torkomban. Olyan, mint a vegetáció.

2021. jan. 28. 15:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Vegetálok és közben pereg le az életem, bármit megtennék, hogy idegen emberekkel találkozak, beszélgessek.
2021. jan. 28. 15:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a párkapcsolatodhoz, egyszerűen kezdesz te is bekattanni a karanténtól.


Ha a szex jól működik és az együttélésben sem mentek egymás agyára, már jobb párkapcsolatod van, mint az emberek többségének (igen, a Facebookos színlelős kirakatboldogságokat különösen ide értem).

2021. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak másokat kielégít, hogy csak a párjával beszélget van együtt... Engem már nem, elmondtam neki, hogy ne sértődjön meg, de én nem bírom tovább, de ő annyira nem érti. Társaságba akarok menni, idegenekkel idegen témákról beszélgetni stb. stb. Ő ebből azt látja, hogy kevés nekem. Szeretnék pl. ellenkező neműekkel beszélgetni és nem feltétlenül azért, hogy bármit is csináljak velük szexuális, csak úgy, hogy érezzem még élek.
2021. jan. 28. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek #2-sel.


Ennek nem a párkapcsolatodhoz van köze, hanem ahhoz, hogy mindenki kezd kicsit bekattanni ettől a bezártságtól, hogy home officeban nem érnek minket impulzusok..

2021. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hivd at delutanra valamelyik ismeros part dumalgatni, tarsasozni stb. Kapni fognak az alkalmon ok is.
2021. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kb. ugyanaz az az 1-2 ismerős jön át találkozni. A többség vagy a többségnek a párja/családtagja tart a COVID-tól nem mozog. Messze lakom a városközponttól az is nehezíti az ügyet. Kértem a barátnőmet, hogy hívja át az ő ismerőseit, hogy idegenekkel találkozam, de nem is érti a problémámat. Ő elvan azzal, hogy ketten megvagyunk, mint a befőtt.
2021. jan. 28. 16:19
 7/10 A kérdező kommentje:
27 évesen olyan, mintha valami siralomházban élnék.
2021. jan. 28. 16:19
 8/10 Savlekotő ***** válasza:
56%
Karantén egy dolog de ha valaki kvázi halottnak érzi magát a párja mellett és bárkivel csak otthonról eltűnhessen a másik meg nem érti,és meggátolja a másokkal való kapcsolat tartást, ott a kapcsolattal is gond van..
2021. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Savlekotő ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni igy a szex része hogy lehet ennek jó max dugás mert nincs jobb épp,ha siralomházhoz,vegetáláshoz hasonlítod a kapcsolatotokat,ha neked ez az érzés.. Itt nem a karantén lesz a gond hanem a másik személyétől ment el a kedve a kérdezőnek..
2021. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Kifejteném bővebben is, de itt nem szeretném.
2021. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!