Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjetek,párotok beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek,párotok beszélget veletek?

Figyelt kérdés

Az én férjem olyan, hogy mindenkinek van mondanivalója, ha kell ha nem.Egyszerüen egy kotnyeles ember, ha vásárolni megyünk, mindig meg próbál jó pofáskodni, felhivja magára a figyelmet, ha család látogatóba megyünk egész idõ alatt õ beszél szinte, fõleg a családjánál, mindig okoskodik.

Itthon meg olyan mint egy .......hát nem akarom kiirni.Szóval eszik és utána leül a TV elé, és szinte semmi beszélgetés nincs.Ha mondok neki valamit, akkor várjál,várjál most fontos dolgot beszélnek stb.

Semmi értelmes dologról,ami engem érdekelne nem lehet vele beszélgetni.Többször mondtam már neki, de falrahányt borsó, szinte mindennap éjfélig ül a TV elõtt és utána kezdeményezne v/elem és persze,hogy visszautasitom.Ilyenkor kitör nála a háboru.O mindig megsértõdik mindenen,de nekem nem szabad, mert minden tökéletes szerinte.


2021. jan. 28. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Hihetetlen,hogy ilyen emberek nősülnek.

Én meg már lassan nem emlékszek hogy kell randizni...

Miért mentél hozzá?

2021. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is voltak régebb ilyen problémáink, de miután leültem és elmondtam neki, hogy nekem fontos, hogy beszélgessünk dolgokról a hétköznapi témákon felül, és csak annyit kért, hogy ne kérjem, hogy beszélgessünk, mintha kötelező lenne, csak kezdjem el és azóta működik.


Esetleg nyiss fel egy üveg bort, ülj le mellé és már is megteremted a környezetet a beszélgetéshez. Ki fogja kapcsolni a TV-t.

2021. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Engem az ilyen okoskodó, jópofiskodó emberektől kiráz a hideg.

Nem egész nap nyilván, főleg hogy most home office van és én a földszinten, ő az emeleten dolgozik hogy ne zavarjuk egymást, de ebédnél és vacsoránál mindig beszélgetünk. Néha csak a napi dolgokról, néha arról miket épp olvastunk, vagy aktuális hírekről, és elfőrdul az is, hogy a gyakoriról hozok fel témát.

2021. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Engem csak az érdekelne mi fogott meg ebben az emberben amiért hozzámentél. Mert ezek szerint nem a mély beszélgetéseitek.
2021. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

"Egyszerüen egy kotnyeles ember, ha vásárolni megyünk, mindig meg próbál jó pofáskodni, felhivja magára a figyelmet," ÓÓÓÓ ez az egyik legnagyobb parám vásárlás közben. :D Amikor kommentálják hangosan, meg jópofáskodnak, fontoskodnak és figyelik ki nézi őket. Komolyan, ez az egyik halálom,

nulláról fel tud b-szni.

De most már legalább tudom, hogy az ilyen embereknél gáz van otthon.

Bocs, kérdező.

Sajnálom amúgy.

2021. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Össze sem jönnék olyannal, aki nem maximálisan kommunikatív velem. Enélkül nincs kapcsolat, csak egymás mellett lapítás
2021. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, ismerem. Ez a pozőr, ez a nárcisztikus, mindenkinek villogni akarok, kifelé a frankót mutatom, de aki fontos lenne, azt le se ...om.


Neki csak önmaga fontos, ő legyen a középpontban, de veled már van olyan nexusban, hogy ne kelljen megjátszania magát, és az igazi arcát mutassa. Ezt meg kellene a férjednek fordítani, ne másra áldozza az energiáját, hanem rád, aki elvileg fontos.


Ez most genyón fog hangzani, de neked is le kellene pattintanod néha őt. Vagy eljátszhatnád, hogy mással hetyegsz. Lehet akkor eszébe jutna, hogy bakker elhanyagolom a nőmet.

2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régen is ilyen volt a kapcsolatotok?


Az én "uram" is nagyon beszédes ember amúgy. Mindnekivel lehaverkodik 5 perc alatt, de otthon is épp ilyen. Imádja járatnia száját, néha még sok is. Viszont mindent meg tudunk beszélni, mindegy, hogy csak hülyéskedünk vagy teljesen komoly dolgokról legyen szó.

2021. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valahogy tükröt kell neki tartani, hogy egy kicsit magába szálljon. Ha nem sikerül neki, én elgondolkodnék, hogy ezt akarom -e életem végéig.

Hány évesek vagytok?

2021. jan. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!