Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 6éve(amikor szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 6éve(amikor szeretője volt,érzelmi)nem szexel veled a férjed,akkor jogos,hogy elhagyod?

Figyelt kérdés
Fogja mindenre;fáradtság,munka,gyerekek,csúnya vagy. Vagy semmire,csak egyszerűen nem.
2021. jan. 30. 13:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
21%
Először megpróbálnám megbeszélni vele. Ha nincsen szerető vagy bármi ilyesmi, akkor ki kéne deríteni az okokat hogy miért van ez. Ha a megoldási kísérlet ellenére sem sikerül, akkor szakítanék. A szex fontos része egy kapcsolatnak és ha minden jel ellenére hirtelen lecsökken vagy megszűnik, annak mindig oka van.
2021. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
6 év utan mit lehet még megbeszélni szerinted? Nem éri meg az energiát.
2021. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
25%

22!

Ja, mert sokkal jobb benyögni és elköltözni..

Tudom, itt gyakorin mindig az a megoldás, hogy ha a párod nem hajtja le az ülőkét, akkor már válás, halál stb :D

2021. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted 6 év alatt nem tűnt fel neki hogy baj van? Váratlanul fogja érni? Te se voltál még kapcsolatban.
2021. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17%

24!

Voltam kapcsolatban, olyanban is ahol a párom kb leszart engem. Neki például nem tűnt fel, hogy szar a helyzet. Azzal, hogy leülsz vele megbeszélni adsz neki még egy esélyt a változásra.Ha arra sem lép, én akkor dobnám ki. De lehet csak én vagyok ilyen jószívű...

2021. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
55%
el akarod hagyni,akkor jogos kérdező a részedről.
2022. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!