Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenlőek kellene lennünk?

Figyelt kérdés

Egy majdnem 1 éves kapcsolatban vagyok.

Én tökre nyitott vagyok és nem titkolok semmit sem a barátom előtt!

A telefonom állandóan nála van. Az üzeneteimet, Messenger beszélgetéseimet állandóan "ellenőrzi"( egy pillantást vet rá).

De ő!

A telefonja kódját is cserélte, a Messenger beszélgetéseit nem is láthatom!


Az ő Fb-ne tele van lány ismerősökkel, az enyém úgyszintén csak lányokkal, a fiúkat töröltem!

A Barátom azt mondta ő nem törli a lányokat, mert már 2 éves a Fb profilja és semmi értelme.


Ő kiakad ha rám ír egy fiú, de én nem mondhatok semmit sem, amikor a szemem előtt ír neki egy lány, vagy felhívják őt.

A Barátom szava szent, ha rajta kapom valamin, csak én szívok miatta.


Egy példa; Néhány napja nyugiban ülünk a kanapén! Én a mellkasán feküdtem.

Egyszer csak ír neki a szomszéd lány, hogy jöjjön le, mert mondani szeretne valamit neki.

Én nem mondtam semmi, de ő el lökött.


Meg több példát is tudnék sorolni, de már így is hosszú.


Tudom, hogy egy gyerekes meg minden, de nem tudok szemet hunyni a tény fölött, hogy ő nem viselkedik egyenlő ként.

Ha elvárása van, akkor jó lenne ha ő is példa értékűen viselkedjen!


Én lány vagyok 22 a barátom 25 éves!



2021. jan. 30. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyitott vagy, hanem engedted magad elnyomni. Kontrolláló kapcsolatban vagy, amihez örömmel asszisztálsz. Nem tisztel, a tulajdonának tekint és ennél csak rosszabb lesz. Nem így akarod leélni az életed, hogy nem szólhatsz máshoz, nem? Hogy nem találkozhatsz senkivel, még a barátnőiddel sem? Hogy a szüleiddel sem tarthatod majd a kapcsolatot, mert ő kell legyen az istened?


Értem miért teszed amit, tartasz az érzelmi zsarolástól, veszekedésektől, akár fenyegetésektől. Viszont ahogy írod, ez nem egyenlő és komolyan vehetetlen.


Ez az egész kapcsolat borzalmas és nem egészséges.

2021. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Rengeteg régi fiú barátommal szakítottam meg a kapcsolatot, csak ő miatta.

Sőt még lányokkal is, mert mondtak pár dolgot róla, hogy miket csinál amíg én el vagyok a munkában.

2021. jan. 30. 20:52
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
nem unalmas ugyanazt a kamukérdést kiírni naponta?
2021. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Elnézést, de milyen kamu kérdés?

Én egy hete regisztráltam 1 év után ismét.

Én nem írtam ki semmilyen kamu kérdést napont!

2021. jan. 30. 21:06
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak szimplán fogyatékos vagy. Jó szívást mellette. Ne felejtsd el kipucolni a cipőjét amíg ő a szomszéd csajt döngeti.
2021. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz, ha egymás telefonjában kell turkálni. Nem jósolok nektek nagy jövőt.
2021. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Undorító, hogy így behódolsz nekiXDD

Nem tudod kinyitni a kicsi szádat, és nemet mondani a f*szságaira?:D

2021. jan. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Már elejétől fogva nézegeti a telefonomat.

Az már más tál tészta, hogy nem merek nemet mondani. Mint írtam is, ha én háborodok fel, az nem jön be neki.

2021. jan. 31. 07:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem mersz ezen?:D Mit nem mersz egy fostalicskának nemet mondani?

Hát ki a f*asz ő?

2021. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem jön be neki? Tényleg? És neked ez bejön? Ha nem, miért nem dobod a fenébe?
2021. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!