Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá, ha a férfiaknál is természetes lenne, hogy festik magukat?

Figyelt kérdés

Egyesek talán azzal érvelnek, hogy meleges dolog, de végül is, az egyiptomiaknál is használták a szemceruzát.


Tehát nem lenne meglepő, ha visszajönne ez a divat.


2021. jan. 31. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
A Tang-diansztia idejeben Kinaban is szokas volt :)
2021. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ha ma egy pasi használ ilyen dolgokat, miért néznek rá furán?
2021. jan. 31. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem nézek rá furán, ma is imádom Brian Molko-t, Brandon Flowers-t. Rob Thomas most nem rémlik kihúzott szemmel, de a körmét tuti festette.
2021. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon bírnám. Főiskolás koromban egyszer láttam ilyet élőben a sulibüfében, totál odavoltam tőle. Szigorúan szemceruza, semmi több. A színpadon is festik magukat a színészek, nekem az is nagyon bejön.

Bár az is igaz, hogy egy bizonyos életkor felett nevetséges lenne. És fiatalon sem illene mindenkihez.

2021. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és Uthred of Bebbanburgnek is nagyon jól áll. Smink nélkül is szép a színész, aki játssza, de meg sem közelíti a sminkelt saját magát :)
2021. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Régen is természetes volt, elég csak megnézni pár festményt. Évszázadokig ez volt a divat.

Szerintem idővel elfogadnánk, mint minden más új divathóbortot. 20 éve ciki volt a szakáll is, a férfi konyt is, a felnyírt haj, a rózsaszín póló, a szűk szabású öltöny. Soroljam? Ma meg egy bő lila öltöny ciki.

2021. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Nekem férfiként, soha nem lesz természetes, hogy fessem magam... és nem igazán érdekel, hogy 2000 évvel ezelőtt, a majom szintén lévő egyiptomiak mit csináltak.
2021. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, szerintem pl Adam Lambert is jó pasi, Johnny Depp még jobb, mindkettő szokott sminkelni. Gótoknál, elvontabb rockereknél is simán van ma is férfi smink.
2021. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

# 7


Már ne haragudj, de szerintem te alacsonyabb szinten vagy. :D


Senkinek sem természetes, hogy fesse magát, nőknek sem.

Sőt, a szőrtelenítés sem az, és nem is a higénia/igényesség része.

Mondom ezt olyan nőként, aki szőrtelenít és kb. 100-200 ezer ft-ot érő sminkgyűjteményem van.

De azért a tényekkel legyünk tisztában.


Kizárólag az aktuális divat határozza meg az öltözködési/sminkelési normát, ez pedig kicsit sem természetes, hanem teljesen emberek által kreált, kitalált dolog. Ha kicsi korodtól azt nevelték volna beléd, hogy csak a férfiak sminkelhetnek, akkor most arra pampogna az értelmetlen, h.ülye fejed, ha valaki felvetné, hogy nők is sminkelhetnek/férfi ne sminkeljen.

2021. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt, senkinél nem természetes. Egyébként, tizenéves koromban rajongtam a kifestett srácokért. Most, közel a harminchoz már kissé fura visszagondolni erre.
2021. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!