Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lúzer vagyok, lehet ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lúzer vagyok, lehet ennek a kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
Szóaval 26 éves férfi vagyok. Most megismerkedtem egy velem egyidős lánnyal. Nagyon jól kijövünk egymással. Nagyon szép, értelmes. Egyszerűen tökéletes. Egészségügyben dolgozik, tisztelem, becsülöm a munkája miatt. Saját lakása van, saját autó. Vannak barátai, külföldi nyaralásokra tudott menni a korlátozások előtt. Nem a szülei nyomtak alá mindent. Szóval a mai világban nagyon ritka az ilyen felfogású 26 éves nő. A probléma velem van. Én még a szüleimmel élek, konkrétan megtakarításom semmi nincs. Nincs autóm, nincs jogosítványom. Lényegében az elmúlt 26 évemről semmit nem tudnék felmutatni. 3 hónapja munkanélküli vagyok. Előtte sem volt egy álom munkám. Én teljesen jól érzem így magam. Attól félek, hogy emiatt megfog romlani a kapcsolatunk. Amit én meg is értenék, hiszen egy munkanélküli senki vagyok. Nem is értem, hogy miért fogad el így. Haza jön reggel a munkából. Süt-főz, hogy együtt tudjunk ebédelni. Majd megy megint éjszakára. Sokszor nagyon kimerült, fáradt. Mégis szakít időt arra, hogy találkozzunk.
2021. jan. 31. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez most kamu,vagy te ennyire abnormális vagy?! Ha nincs munkád, alap, hogy addig az összes házimunka, főzés, de legalábbis a legnagyobb része a tiéd. De ez a nő se százas, ha ezt eltűnt, hogy éjszakázás után még süssön főzzön a munkanélküli párjára.
2021. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Ebben a formában a kapcsolat jövője valóban netzesnek tűnik.


De. Lúzernek lenni egy állapot, nem pedig személyiségjegy. Az "én lúzer vgyok" kijelentés maximum úgy értelmes, hogy "jelenleg lúzerként viselkedem".


Szóval változtass az életeden, és akkor nem leszel lúzer, így pedig az esélyeid is sokat javulnak

.

2021. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*ha ezt eltűri
2021. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Téged is megnyugtatna,ha lenne munkád és tisztelnéd magad annyira hogy haladj az életben valamerre. Nem mondhatod azt hogy lúzer vagy és kész, főleg hogy ezekszerint ez a lány ennek ellenére is szívesen van veled.


Nem abban kell mérni egy embert hogy mije van,hanem hogy milyen hozzáállással van bizonyos dolgok iránt és szerintem nem fogalmazódott volna meg benned ez a kérdés,ha nem úgy éreznéd te magad is, hogy változtatnod kell a jelenlegi hozzáállásodon.

2021. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja jól van, benéztem a szituációt, nem is éltek együtt. 1-es vagyok. De akkor is kedves gesztus lenne, ha te főznél vagy sütnél es vinnéd el hozzá mire hazaér, hogy együtt ehessetek.
2021. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy most nem vagy sikeres, nem jelenti azt, hogy a jövőben se leszel az. Ma már a nemi szerepek egyébként is felborultak, nem lehetetlen, hogy egy nő anyagilag jobban áll, mint egy férfi.


A kérdés csak az, hogy mit kezdesz ezzel a frusztrációval. Most van időd "önfejleszteni", olvasni, dolgozni magadon (pl. gyúrás vagy más sport). Igen, néha főzhetnél valamit, hogy ne neki kelljen (egy kis figyelmesség nem ártana). El kezdhetnél tanulni valamit, vagy legalább tervezni. Ha fel tudsz mutatni potenciált, már az is elegendő.


Viszont, ha engeded, hogy a negatív gondolatait utat mutassanak, és folyton csak az értéktelenségedre gondolsz, az a kapcsolatra is ki fog hatni. Szóval hajrá!

2021. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen jövője lenne?


Gyorsan kapd össze magad...

2021. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, mondjuk ahelyett, hogy "nekem ez így megfelel" - nekiállhatnál gőzerővel munkát keresni.


Remélem, a barátnőd gyorsan rájön, mekkora naplopó vagy és keres valami normális pasast, aki mellett pl anyagilag is biztonságban érezheti magát, mert te ezt nem fogod tudni neki nyújtani kb soha.


És az is szomorú, hogy a szüleid eltartanak és elnézik a henyélésedet - hacsak nem milliárdos vagy és úgy vakarod.

2021. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg elmehetnél dolgozni, mert a lánynak előbb-utóbb elege lesz ebből. Csodálom, hogy még veled van.
2021. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha jol nez ki a pasi, sok mindent elneznek a nok :)


Amig nem talal jobban kinezot....


A noi elvaraslista akkor nincs felreteve, ha nem nez ki tul jol a pasi :)



36F incel

2021. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!