Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha Valaki egyszer a másikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Valaki egyszer a másikba szerlmes volt, de megbántott az az illető, annyira hogy kifolytotta belőle a szerelmet ujbol bele eshet a szerelmebe egy idő utan?

Figyelt kérdés
sziasztok...az a dolog hogy volt vagy van is egy barátnőm...régebben nagyon szerelmes volt belém,de annyira megbantottam hogy kifolytotam belőle az erzelmeke..egy cseppnyi szikra sincsen neki a sziveben... vissza lehet szereti abba az emberbe,,,vagy már nem??? ezt ugy kell venni hogy 5 honapos kapcsolat volt,minden szép volt es jo volt..csak hogy az történt megbantottam a páromat...hazudtam neki,becsaptam,es igergettem neki de nem tartottam be..ezekkel teljesen elmartam magam mellől..azt mondjak hogy adjam fel,el akar felejteni..de en megis harcolok a szerlememert,vissza akarom valahogy kapi őt..vettem már tanacsokat sok embertől,azt mondjak ha vissz akarom kapni őt,akkor ne irjak semmi sms-t ne hivogassam,ne irjak emailt csak várjak..Az idő majd eldönt mindent..a harag elszall,es megnyugszik...ez igaz????
2010. aug. 16. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igaz! De ha ezt szóban mondtad volna el, lekevertem volna egy rohadt nagy pofont most Neked, mert olyan vagy mint az exem! Minek kell hazudozni a párodnak, és megbántani? Ígérgetni fűt fát, aztán semmit be nem teljesíteni?? Olyan szarba tudjátok hozni a szerelmeteket, hogy meg sem érdemelnéd, hogy visszakapd. De ismerem az érzést, és tuti szeret még, de ba.zdmeg mégegyszer már nem játszhatod el a szívét, ha ad még egy esélyt. Bizonyíts neki, és minden oké lesz. A Te érdekedben beszéltem ilyen csúnyán, és mert bennem is düh van az ilyenek miatt mint Te! Mondom... A lényeg az, hogy mostmár 100%-ban kell teljesítened mindenben a lánynál,és szeresd már cseszd meg, és ne hazudgálj! Vili???
2010. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ok.de hivom a lányt nem veszi fel...irok neki sms-t nem ir vissza....irtam emailt nem válaszol...szoval nem tudom csak abban bizok hogy várok.es hagyom a dolgokat ugy...hagyok neki időt...
2010. aug. 16. 12:30
 3/18 A kérdező kommentje:

es neked is az exed ezt csinálta???

aztan te kibekültel vele???

2010. aug. 16. 12:32
 4/18 A kérdező kommentje:
Világos mint a vakablak..de azt mondta hogy idő kell neki mindenhez..idő kell neki ahhoz hgy mindent helyre hozzon...kérdeztem tőle hogy van e remény..azt mondta nincsen...vajon ezt a düh beszelte belőle,vagy más....ezt nem tudom..csak azt tudom hogy Szeretem a lányt,es azon vagyok hogy valahogy visszakapjam...bizonyitani akarok neki es magamnak is,,de hogyan bizonyitsak mikor nem ad ra eselyt?? mikor nem ir se nem válaszol és nem is tudok rola semmit sem????? Vajon azt akarja hoyg felejtsem el???
2010. aug. 16. 12:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én exem kapott még esélyt, de azt is elszúrta, szóval már nem vagyunk együtt. És nagyon haragszom is rá, mert hittem neki, de mégis elszúrta. A Te barátnőd lehet már tapasztaltabb, és tudja hogy a második esély nem javítana a dolgokon! Hagyd most kicsit megnyugodni, kell ilyenkor a szünet, mert tudom milyen vacakul érzi most magát. Tisztába vagy Te vele, mekkorát csalódott benned? Szerinted olyan könnyű ezek után újra hinni? Tényleg most kicsit hagyd békén, ha szeretett, akkor még mindig szeret, csak had tegye túl magát ezen, és ne zaklasd addig! Biztos hogy megenyhül, de légyszi ne szúrj ki vele mégegyszer, mert tapasztalatból mondom, hogy nagyon szar tud lenni! Szegény Barátnőd.. esküszöm tök sajnálom!
2010. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nézd eddig az összes pasi kibastt vele...mind csak kihasználták őt...és sajnos ezt megtettem én is,pedig nem akartam...azt mondta hogy neki ez nem fog menni,adott nekem 1 esélyt,de akkor maradtunk együtt..látta hogy akarok változni,de nem ment nogeki,mivel nem tudta azt lenyelni amit csináltam vele... SZóval ugy döntött hogy vége...nagyon sírt,mert nagyon szeretett,és szerintem SZeret még mindig,de csunyan kibasam vele..nem vagyok rá büszke..de ha lenne neki valami esélye hogy adjon lehetőséget bizonyitani,megtennem.. tegnap felhivtam telefonon beszeltünk egy kicsit...jo volt hallani a hangját....aztan irtam neki szombat este email-t megbantam hogy mit tettem,beismertem a hibaimat..erre felhivott nagyon szépen megköszönte.meg volt hatodva.. szoval most az a legjobb dolog hogy várok...várok arra hoy megenyhüljön...Miattam menekül USA-ba hogy könnyeben el tudja felejteni amit csináltam vele... Sajnos megbántottam tudom hülye voltam,igy utolag nehez de Szeretem nagyon,és várom vissza ....Szeretnem ha bolodog lenne..erre mondta azt hogy a kapcsolatunkban már nem volt boldog,mivel nem tudja elfelejteni azt amit csináltam vele.... Sajnos...:(((((
2010. aug. 16. 13:04
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát... kár volt érte! És most kimegy USA-ba emiatt? Mennyi időre??
2010. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
kimegy,mert otthon csak szenved..azt mondta hogy decemberben jön vissza...addig helyre hozza magat,es ha latni fogja hogy változok,akkor ad egy lehetőséget hogy talalkozzunk...talán most tényleg az lenne a legjobb megoldas hogy nem is keresnem őt....
2010. aug. 16. 13:18
 9/18 A kérdező kommentje:
Kivülállokent latsz benne valami esélyt arra hogy ennek folytatása legyen?? mert a közös képeket nem törölte ki,nem irta at a nevemet a telefonban...az van neki meg mindig beirva hogy szivecskem.... fennt van egy közössegi oldal...ott is vanak közös képek rolunk..es meg mindig az van neki irva hogy kapcsolatban...de mar nem jar fel internetre... hebe hoba felhivom őt,de tudom hogy roszul tezsem,ezert az lenne a legjobb megoldas ha nem is hivnam es nem is jelentkeznek neki.... lassan lesz a szülinapom szeptember 2 án...kivacsi leszek hogy fog e jelentkezi... de ha fennt vannak a közös képek,ugy vagyok beirva telefonba neki,ez mit jelent,?? jelenthet valamit ????
2010. aug. 16. 13:21
 10/18 anonim ***** válasza:
Már az előbb is írtam, hogy tuti szeret még (ja, mert folyamatosan csak velem beszélgetsz) Tuti van még esélyed, hiszen tudom én is pont így jártam. Kell hogy adjon még egy esélyt, és meg is kapod!! De szerintem hagyd letisztulni, úgy ahogy azt előbb leírtam. Hiányzol neki, hidd el!! TUDOM!!! Csak időre van szüksége, és meg kell hogy érezze, milyen amikor nem vagy vele, hisz így értékeli jobban azt, mikor újra a karodban olvadhat!! Tényleg sok sikert Neked, és legközelebb ne legyél pancser! ;)
2010. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!