Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi az istent tegyek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi az istent tegyek meg?

Figyelt kérdés

2 eve van párom

Az évek alatt kiismertem

Vele maradtam mert szeretem ha hiba ha nem...

Kiakad mindenre

Ha vele beszelek a szavába se lehet vágni mert azonnal szakit velem

Ha neki irok allandoan figyelnem kell mikor irok es mit

A hangnememre kell figyelni állandóan!

Ha nem teszem meg ezeket egy rohadt aljas nyomorek vagyok

És kidob

Mégis mit rontottam el? Miért érdemlem ezt ki? Neki mégis mi a baja?? Mi a nem oke a fejében? De komolyan kezdek ossze roppani olyan megfelelési kényszer van mar rajtam köszönöm előre is


2021. febr. 5. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű..nem szeret. Mondjuk nem értem, hogy te miért vagy még mindig egy ilyen emberrel. Már rég szakítanod kellett volna nem pedig elnézni!
2021. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Papucs vagy. Minden vackot elfogadsz, minden szélnek meghajolsz, aztán csodálkozol, hogy nem tisztel.
2021. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Természetesen sok hibám van, ha benned kevés a szeretet." - Charles Haddon Spurgeon
2021. febr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Nálam ilyet a bipoláris exem viselkedett így

...

2021. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hahoooo

Ti elolvastátok amit írt?


Kiakad mindenre ❓


Ha vele beszelek a szavába se lehet vágni mert azonnal szakit velem. Nyilván ilyenért nem szakítunk, de alapvető h meghallgatjuk a másikat is❗


Ha neki irok allandoan figyelnem kell mikor irok es mit ❓


A hangnememre kell figyelni állandóan! Normális kapcsolatban erre figyelnek❗

2021. febr. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen figyelnek es figyelek is de ha egy kellemetlen szituációban vagyok o elvárja ( meg o őrjöng ) hogy én továbbra is higgadt es csendes legyek mert szerinte en magamnak nem engedhetem meg hogy -néha kiboruljak .
2021. febr. 8. 09:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!