Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez önző viselkedés? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez önző viselkedés? Vagy miért ilyen?

Figyelt kérdés

Férjemmel 7 éve vagyunk együtt.

Ő olyan hogy sose kedveskedik.

Ugymond, ő sosem lep meg semmivel. Szülinapra meg nevnapea karácsonyra kapok ajándékot persze.

Én járok boltba, bevásárolni, ő nem. Ahányszor elmegyek, mindig hozom amit szeret, a kedvencét, meglepem valamivel.

Ha kér valamit, megfozom neki amint csak tudom. Pl mikulásra, férfi napra, évfordulóra meg ilyen hülye ünnepekre is mindig gondolok rá is, max egy Csoki vagy apróság erejéig.

Ő max ennyit mond, jaj ő nem volt sehol...

Ha készítek reggelit magamnak meg a gyereknek, mindig kérdezem, kér e ő is. Kirakom neki az asztalra mire jön reggelizni, készítek neki pirítóst pl

Én egyik reggel mondtam, hu kérek agyba reggelit. Erre semmi válasz. Mondom később, na persze ezt senki nem hallja meg. Erre viccesen elkezd dudolaszni mintha nem hallana. Aztán kimentem reggelizni.

Persze rosszul esett. Később latta rajtam, elmondtam mi bajom erre jaj majd ő holnap csinál reggelit, meg próbált kedveskedni, de nekem így mar semmi kedvem nem volt hozza. Persze masnapra elfelejtette...


2021. febr. 7. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

7 év alatt nem tűn fel ez a viselkedés?

Te kényeztetted el, csoda hogy nem kellett a fenekét is kitörölnöd.

2021. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De feltűnt. Mindig ilyen volt. Nem ez a kérdés. Hanem hogy lehet valaki ilyen? Es miért?
2021. febr. 7. 20:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a szeretetnyelveknek. Neked egyértelműen a gondoskodás az. Neki valószínűleg nem. Tudjátok meg, kinek mi a szeretetnyelve és sok dolog fog javulni ezáltal.
2021. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt próbáltam már évekkel ezelőtt.

Talán volt hogy próbálkozott valamivel, de max 2 hétig tart, elfelejti

2021. febr. 7. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem elfelejti, hanem leszarja:D
2021. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Hat, erre nekem azt mondta a pszichológus ismerősöm, hogy emlékeztetni kell rá finoman. Ha máshogy nem megy sajnos. És 1-2 hónapig, hogy megszokja és rendszer váljon belőle. És tudatosítani benne, hogy nem azért kéred, mert lusta vagy reggelit csinálni, hanem mert borzasztóan jól esik, boldoggá tesz. És ugye azt szeretné, hogy boldog legyél?

:)

Szóval ha mellette akarsz maradni, akkor még egy kicsit tarts ki, és próbálj ne arra gondolni, hogy már megint nem hajlando változni. Segíts neki.

2021. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Én párom is hasonló. Nem lehet mit tenni, valahogy el kell fogadni.. nekem is rosszul esett régen sok dolog, ő még a születésnapomat se tudta megjegyezni 10 év alatt.. de már nem érdekel..
2021. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretet nyelvekről hallottál már? (keress rá érdemes) Neked nyilvánvalóan az ajándékozás az egyik nyelved, de a pasidnak meg nyilvánvalóan nem. Ez nem jelenti azt, hogy kevésbé szeret, egyszerűen csak nem így mutatja ki.


Ha neked ez fontos akkor elmondhatod neki, hogy te több ilyen apró figyelmességet igényelnél. Ugyanakkor az, hogy ehhez nektek 7 év kellett elég érdekes.

2021. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sokszor elmondtam már neki... Hiába. Csak próbálnám megerteni hogy miért ilyen...

De akkor mivel fejezi ki a szeretetet? Nem bújik hozzám. Egyáltalán nem olyan fajta, tök jól elvan a testi kontakt nélkül. Nekem hiányzik az ölelés. Most a gyerektől megkapom, előtte mindig szóltam érte, de mostmar nincs kedvem.

2021. febr. 7. 20:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy ő meg azt nem érti valószínűleg, hogy neked mért fontos az ölelés. Ő ilyen, te olyan. A férfiaknak általában sajnos kevésbé fontosak ezek a dolgok.
2021. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!