Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimúló félbe lehet a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimúló félbe lehet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt a párommal és kb 2 hónapja gondok adódtak..

Makacs vagyok tény és való de házisárkány semmiképp..

Mégis amikor vitánk van apróságokon egyből leteremt ahelyett hogy nyugtatna( amit ő elvár tőlem).

Utána kezdi hogy miben változzak kb mindenben de közbe elvárja hogy maradjak ugyanaz az ember. Ha ezt szóváteszem neki azzal jön hogy értékeljem amit megtesz értem....

De neki semmi nem jó úgy érzem egy toxic kapcsolat ami teljesen felemészt ha veszekszünk egyből már remeg a testem ingerült leszek egyből..

Nagyon szeretem de rettentő rossz már

Mit kéne tennem?

Nem fogad el sehogyse, általánosít mindíg a többi lánnyal szemben és kikészít

Valami tipp?



2021. febr. 8. 22:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: engedd el a srácot.
2021. febr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De ragaszkodom hozzá. Próbáltam mindent érv/ ellenérv. Megérteni őt de képtelenség. A legkisebb hibáimat is észreveszi órákat mesél arról hogy milyennek kéne lennem de elegendi nem akar ő sem olyan mint a kisgyerek egy fagyiért..

Próbáltam vele beszélni de annyit mond hülye a felfogásom és változzak mindenben.

2021. febr. 8. 22:39
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha ez neked így jó és ezt akarod továbbra is, akkor maradj csak vele.

Jó ez neked?

2021. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ezt nyeled le sokáig, amíg ő meg nem unja és szakít, vagy akkor te fordulsz ki magadból. Vagy te lépsz. Ez a három opció van, én úgy látom.
2021. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2%
Várj. Nem érdekel. Naponta emberek születnek vagy halnak meg. Az jobban érdekel hogy az emberiség káoszban él.
2021. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Néha tehetetlen vagyok. Vannak napok amikor az egekben járunk napi 3szex. A masik verzio amikor veszekszünk azért is mert felkel a nap...
2021. febr. 8. 22:45
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Hány évesek vagytok?
2021. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én 26 a párom 32
2021. febr. 8. 22:51
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Légy türelmes
2021. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Te is érzed hogy mérgező kapcsolatban vagy. Nos, erre egy megoldás van. Szakítás. És ahogy írtad, ez ragaszkodás..nem szerelem.
2021. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!