Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha a barátnőtök diplomás munkával töredékét keresné annak, mint amit ti szakmunkásként?

Figyelt kérdés
"Tanultál volna valami hasznosabbat" és "menjél programozni" válaszoktól légyszi kíméljetek meg, szeretem a hivatásomat.
2021. febr. 10. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell ilyen majommal összejönni akit ilyesmi zavar és nincs probléma.
2021. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet.Nem zavarja.
2021. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan nincs barátnőm, de ha lenne biztos nem azt néznem, hogy milyen az iskolai végzettsége vagy hogy mennyit keres.
2021. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az ő érveit is megértem, velem nem kifejezetten lehet így a jövőt tervezni. Külön kasszán vagyunk, felesben fizetjük az albérletet, és nagyjából a bevásárlást is. Ő százezreket félretesz havonta, én meg örülök, ha 20ezer forintom marad a hónap végén.
2021. febr. 10. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Keressek én annyit, hogy meglegyünk belőle, ha meg ő is hozzátesz szupi, ha nem, akkor sem vagyunk meglőve.
2021. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy az ő érvei? Ha zavarja eleve minek jött össze veled? Azt meg nekem ne akarja már senki bemesélni, hogy valaki képes végignézni ahogy a szerelme nyomorog, miközben ő dőzsöl. Ez kb az a szint, hogy jó vagy neki, mert hagyod magad megdugni, de nem tervez veled hosszútávra. Maximum amiatt izgul, nehogy rövid távon is költenie kelljen rád.
2021. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Exem is mindig ezzel zsarolt. Aztan ellopta az otleteimet ambicioimat es lelépett egy betanitott munkasnovel. Mert meg az is jobb neki mint en diplomával.
2021. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Ezért jöttem össze mindig hozzám illővel mind végzettségben, mind egzisztenciálisan.


Suba subához, guba gubához.

2021. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 peca1000 ***** válasza:
61%

Nálunk is ez lett, megfordultak a jövedelmi viszonyok, de nem zavar.


Az, hogy te 20.000 Ft-ot félre tudsz tenni hó végén az nem olyan rossz dolog. A legtöbb embernek teljesen elfogy.

2021. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En nem vagyok tobb diplomas, nagyobb a vegzettsege, fizetese is tobb, de mikor az összekoltozes szoba kerult, en kijelentettem, hogy oke, csak fizetesaranyosan vagyok hajlandó, ha kulon kasszan vagyunk. En nagyon keveset kerestem akkor, tenyleg semmim nem maradt volna. Nalunk elfogadta, nem problemazott es igy is lett. A te parod ebből szempontbol egy soher k*csog. Lehet zavarja, hogy ilyen vegzettseged van, de az orrod ala tudja dorgolni, hogy ennyit er a dolog. A szemelyisege nem a legmegnyerobb...
2021. febr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!