Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit csináljak? Biztos hogy ez jó?

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapja összejöttem egy színészetet hallgató csajjal. A szex valami elképesztő, egy igazi k.rva az ágyban, elég 2 mondat és dudorodik a gatyám, pluz bárhol bármikor képes leteperni, de vannak kétejeim. Kicsit zavar hogy csomószor mikor a barátnőivel próbál énekelnek, kiabálnak, sírnak, nevetnek kb minden 4 órán keresztül. De ami a legfurább benne hogy csomószor szinkronizál filmeket amiket 100x látott (elvileg gyakorlás). A legnagyobb baj, ami elgondolkodtatott, hogy tegnap azt mondta szeret, szerintem előtte még ilyet nem mondott és félek hogy komolyan gondolja. Együtt lakunk, de több hallgató társával egy lakásban, csak nekünk közös szobánk van. Szerintem ő komolyan erre a szüleinek bemutatos kézenfogva sétálós, nyálas összebújva alvós kapcsolatra vágyik. Nekem azegyetlen ok ami miatt vele vagyok az a temperamentuma, ami a vad szexet is magyarázza. Mit csináljak? 25F

2021. febr. 11. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szóval szerinted ez max egy szexkapcsolat, csak a csaj nem tud róla, hogy a te szemedben nem alkottok egy párt? Hát ez így nagyon szép mit ne mondjak. Miben maradtatok? Mit beszéltetek meg mi van/lesz köztetek?
2021. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Huh:D Ne kínozd szegényt, ha nem akarsz tőle többet.

Még azelőtt zárd le, mielőtt jobban beléd zugna. Ha nem vagy total bunko akkor nem fogod csak a szex miatt kihasznalni. (De persze, ha nem gondol bele tobbet o se akkor mehet tovabbb)

2021. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk kezdésnek nőj fel, 25 évesen lassan ideje lenne.
2021. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Kezdetnek mondjuk növessz gerincet...
2021. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Amiket leírsz a lányról, egy nagyon jó kis nő lehet. Miért nem hagyod békén, hogy találhasson olyan pasit, aki tényleg szereti?

Neked meg tényleg nem ártana, ha lenne végre gerinced.

2021. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Szedd a cuccod és húzz el onnan, a lányt pedig hagyd békén. Tisztességtelen így játszmázni vele. Neked ő csak a szexre kell, de gondolom ő erről nem tud.
2021. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már ezt tényleg nem értem.

Van egy lány, akivel vadító a szex, jó a személyisége, van ami leköti, vannak barátai, tehát minden klappol, és nem jó.

AKKOR MI A JÓ?

Vagy te CSAK szexet akarsz? Ha igen, közölted vele?

Én komolyan nem értem, hogy semmi sem jó?

2021. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ha csak szexet akarsz tole (a kerdesbol ez jon le), akkor minek elsz vele?! tiszta zagyva ez az egesz dolog, meg ahogy irsz rola, az is.
2021. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!