Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy olyan nők adnak itt párkapcsolati tanácsokat, akiknek nincs senkijük, és süt az írásukból a férfigyűlölet?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek,de 90%-ban ide ilyen nők írnak válaszokat, és kb. mindig az a pár tucat (màrvfelismerhető a stílusuk), akik sikertelenek az életben meg a párkapcsolatban.

Tehàt ha itt egy férfi válasza le fan pontozva, az dícséret, és pont azt jelenti, hogy valamit jól csinàl, nem az itteni megkeseredett brekikre kell hallgatni.


2021. febr. 13. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Az edzők nem játszanak a pályán. :D
2021. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Ez ugyanúgy igaz a férfi nemre is. Nézz csak körbe a "társkeresési problémák" kategóriában, jobb mint egy vígjáték. Megkeseredett 30+os szüzek, akik aztán a siránkozás után átjönnek ide gyűlölködni és osztogatni a remek tanácsaikat, mert van akinek összejön a jó is.

Nőknél is ugyanez a helyzet, bár náluk nem is a társkeresési probléma a fő, hanem az a sárkány mentalitás amivel konkrétan eltiporják a saját párjukat és ezt a nézetet próbálják itt erősíteni. Nézz csak meg pár kérdést arról, amikor kiírja a lány, hogy a párja elment nélküle sörözni, a kommentszekcióban konkrétan szétsavazzák a csávót és tanácsolják a lánynak, hogy azonnal szakítson, hát hogy merészelt levegőt venni nélküle a párja...


Szóval mindkét oldal iszonyat toxikus itt a gyk-n, de kivételek is akadnak szerencsére, én múltkor üzenetben is tök jót beszélgettem itt valakivel ezzel kapcsolatosan. Ritkán szólok hozzá bármihez is, mert szerencsére jó kapcsolatban élek már évek óta, de van ami engem is "kitriggerel", legyen az a femináci nő vagy a hímsoviniszta férfi, tök mindegy. Az biztos, hogy nekem ez az oldal amolyan guilty pleasure dolog, évek óta feljárok ide hetente 1-2 alkalommal elolvasni az újdonságokat.

2021. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez ugyanúgy elmondható a legtöbb férfi válaszolóról is.
2021. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Miért,az incelek milyen jogon adnak bárkinek is tanácsokat?
2021. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Akinek rendben van a magánélete, az eleve nincs is ezen az oldalon. Aki itt van, azoknak mind van valamilyen problémájuk. A boldog emberek nem anonim osztják a gondolataikat, hanem a való életben élik az életüket. Máshol nevet és arcot felvállalva is tudnának vitatkozni, de nem teszik - vajon miért nem? Mert hát a mondandó mögött nincs valós tartalom.
2021. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

"Akinek rendben van a magánélete, az eleve nincs is ezen az oldalon."


Azért az elég brutál, hogy ennyire korlátolt legyen valaki. :D

Rád is igaz, amit írsz? :)


"A boldog emberek nem anonim osztják a gondolataikat, hanem a való életben élik az életüket. Máshol nevet és arcot felvállalva is tudnának vitatkozni, de nem teszik"


Mert muszáj választani, hogy hol osztod az észt, nem lehet mindenhol?

2021. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Igen, nekem is vannak problémáim, amiket névvel és arccal nem vállalnék fel.


Igen, muszáj választani. Ha tényleg olyan király itt mindenki, akkor miért nem valamelyik Face fórumon beszélgetnek? Ja hogy ott le lehetne ellenőrizni, hogy mi a pálya? Hát igen...

2021. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem mondta, hogy király itt mindenki, a legtöbb selejt, de nem mindenki. Viszont, nem rosszabb az arány, mint a való életben, valamint az emberek jó ha 1%-ának nincs olyan problémája, amit nem vállalna fel arccal, névvel. Nekem is van, pedig mind munka, mind magánélet terén egy sikeres , rendezett életű ember vagyok (normális, értelmes munka, jó anyagi helyzet, stabil párkapcsolat).
2021. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

#7:

Én is mindig elfelejtem, hogy a felnőtt párkapcsolatok kategória kizárólag azoknak a pasiknak szól, akik beszélni se szoktak nőkkel, és nagy eséllyel vagy szüzen halnak meg, vagy eljutnak fizetőshöz.

Egyszer írd oda válaszba, hogy 10+ éve élsz házasságban, helyből nullára fognak pontozni. Kb. ennyire fontos, hogy egy válasz hasznos legyen.


Pont azért ekkora xar az oldal, és azért lesz egyre xarabb, mint az ilyenek, mint te, kiutálják azt, aki normális választ ír. Itt csak az önfélék beteg online világa lehet az egyetlen valóság.

Mindenki más meg megy el innen, pont azért, mert bőven van még fórum, ahol lehet beszélgetni, akár facebook csoportokban is, arccal, névvel.

2021. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy vannak megkeseredett farok pasik is itt, de az arányokat tekintve min. 70-30 százalék a nő- férfi arány ebben a kategóriában. Általában úgy néz ki, hogy a pár pasi felrakja a (sokszor direkt) provokáló kérdéseket, a sok selejt nő meg ugrik rá egyből ( meg a férfi válaszokra) utálkozni, gyűlölködni, meg lúzerként osztani az észt.
2021. febr. 13. 12:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!