Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen viselkedés?

Figyelt kérdés

Régóta bantanak dolgok a férjemmel kapcsolatban.

De már nem hozom fel őket, mert százszor atragott problémák és tudom, max két hétig változtat, utana úgyis elfelejti, ugyanolyan lesz. Tök felesleges.

Most ideges lett hogy en nem vagyok vele sose kedves mostanában. Erre elmondtam hogy mi bánt, és ő felháborodik hogy nem így van...

Mondom én ezeket érzem.

De ez nem így van. És meg van teljesen sértődve...


Konkrétan az, hogy ugy érzem, én csak adok, de nem kapok.

Itthon vagyok gyerekkel, mégis mindig bármit kér, ugrok neki, ha kér valami kaját, meg főzöm másnap, ha bármit kér, hozom. Ha boltba megyek, gondolok ra, hozok neki meglepetést. Finomságot amit szeret. Reggelit készítek neki, mire jön a munkából.

Én egyszer kértem reggelit, csak hümmögött.

Utana latta hogy rosszul esett, es mondta jó, akkor holnap csinál, én meg mondtam, nem kell köszi. Es legközelebb azt hozza fel hogy o megkerdezte akarok e reggelit es azt mondtam nem...


Akkor pl ma Valentin nap. Annyira nem érdekel, de szívesen vettem volna egy csokit. Vettem en is neki apróságot. Erre ő azt hozza fel, nélkülem nem megy sehova vásárolni, meg boltba. (tenyleg ritkán, de pl most pénteken pont volt)

Ő mikor venne nekem bármit is.

Stb hülye kifogások es felháborodas.

Ja meg en a szemére vetem hogy nem mentünk ma sehova, mikor még dél van. Mikor tudom hogy lebeszelte már a haverjaval,hogy délután megyünk át hozzá. Es azt érezteti velem hogy en vagyok a hibás, honnan tudom hogy o nem akart valamit csinálni délután...

Meg először azt mondja ő kérdezte mit akarok csinálni ma es mondtam hogy semmit, meg nemtudom. Mikor nem így volt, mondtam, pl sutizobe elmehetunk.

Erre fel ora múlva úgy hozza ki hogy en honnan tudom hogy o nem akart oda menni... Bármi van, a hibás en vagyok, meg en érzem rosszul.

De leginkább nem a mai napon van a hangsúly. Hanem minden máson.


2021. febr. 14. 12:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha téged bánt a viselkedése, ő pedig nem változtat rajta, hiába kéred, akkor mondhatunk bármit, nem leszel boldog ebben a kapcsolatban.

Meg szokott dicsérni? Kettesben néha el tudtok tölteni minőségi időt? Akár csak egy beszélgetés, összebújás. Vagy mindenből szemrehányások és viták születnek? Megvan még a szeretet köztetek?

Szerintem komolyabban kéne beszélnetek erről a dologról, akár szakember segítségét is kérve.

2021. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem viszont semmi értelme ezt megbeszélni, innentől csak romlani fognak a dolgok. Megunt, te vagy a szolgája, anyuci pótlék, meg minden egyéb, ami a dedós pasidnak kell. Csak az a baj ezzel a szereppel, hogy másutt fogja keresni A Nőt, mert Te csak az anyukája vagy jelenleg. Kukába vele. Külön élet, külön lakás. Címed ne mondd neki, SMS-re ne válaszolj, telefont ne vedd fel neki.
2021. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
ez már rég rossz, mindketten dacosak vagytok, megy a sértődés. Ezek nem olyan nagy problémák. Te neked nem nem reggelit kell tőle kérni. Ez a te feladatod! Fogadd el őt, ne korlátozd, és ne mondd meg neki mit csináljon! Maximum kérhetsz!
2021. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt, és mimden egyes alkalommal ez van. Szinte mindig. Nőnapon is pl. Évek óta. Tudja hogy szeretnék virágot kapni, mert amúgy sose kapok, imádom a nárciszt. Mégse jut eszébe. Mindig eljatszuk. Ő semmit sem vesz, én kiborulok, aztan ennyi. Jövőre ugyanez. Próbáltam azt is hogy leszarom, de az erzes megmarad bennem. Es nem tudok kedves lenni.
2021. febr. 14. 12:32
 5/27 A kérdező kommentje:

Elsőnek : én nemtudom ezek után szeretem e még. Ő szokta mondani, en valahogy nembirom kimondani. Sajnos csak este vagyunk kettesben, de ő akkor is inkább telefonozik, mint velem beszélgetne.

Régen is ez volt, de én akkor még szoltam, bujjunk össze, nézzünk valamit.

Mostmar nincs kedvem nekem kérni.

2021. febr. 14. 12:35
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Minek vagytok együtt?
2021. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, akkor lehet tényleg jobb lenne külön. Persze ti érzitek, akartok-e együtt maradni vagy csak a megszokás miatt vagytok együtt. Én odaállnék elé és letisztáznám ezt mihamarabb, felesleges húzni, csak jobban fáj így az egész.

1.voltam

2021. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Előbb utóbb keres magának egy másik nőt. Ő már nem szeret téged. Jobban jársz nélküle.
2021. febr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Dehat első évben is ez volt, hogy össze költöztünk! Mindig ilyen volt! Nem most jött elő ez.

Csak en energiát fektettem bele hogy megbeszeljem vele, nekem ezek a vágyaim, változtasson!

Mindig ilyen volt, de azt hittem tanul belőle.

2021. febr. 14. 12:46
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő mindig is ilyen volt, akkor nem értem miért jöttél össze vele. Sosem fog gyökeresen megváltozni,senki kedvéért. Te pedig elpazaroltál sok sok évet arra,hogy neked megfelelőre "formáljad" őt.. mikor lenne számodra is valaki,aki a tenyerén hordozna és harmonikus,boldog kapcsolatban lehetnétek. Ideje lépni, már így is túl sokat vártál..:(
2021. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!