Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel neki a kettőnkről szóló dolgot, ha mindig csak spontán futunk össze?

Figyelt kérdés

Kérdés kérdést szül, előzmény ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Azért linkeltem, mert nincs kedvem újra leírni. Amit ott leírtam, az mind fennáll, egy valamit nem írtam akkor le, amit ehhez tudni kell. Egyszer "vallottunk" egymásnak szerelmet, illetve ő a szívecskét, meg én egy ideje már sms-be úgy köszönök el tőle, hogy puszi, egyrészt kíváncsi voltam hogy reagál, másrészt minden közeli ismerősömnek ezt írom.


A linkelt kérdésben az utolsó válaszoló azt írta, hogy amit komolyabbra fordítottam a dolgot. Valójában ő nem tudta, hogy én gondolkodom ezen, és a múlt heti telefonbeszélgetésből az jött le, hogy szerinte ő jól illene hozzám. Ma volt nagyon bántó a viselkedése, amit nem tudok hova tenni, így írtam neki az sms-t, amiről szintén írtam.


Annyira szeretném megtudni, hogy mennyire vehetem komolyan. Mivel egyszer úgy tűnik komoly, másszor meg mintha meghátrált volna. De mégsem hívhatom fel, hogy na mégis mi a helyzet? Vagy nem írhatok neki, hogy erről akarok beszélni, gyere msn-re.

Ti mit gondoltok? Ez hülyén jönne ki ugye?


Találkozni nem tudunk egyelőre, mivel ország két vége. Nekem nem lenne gond, ő melózik, hétvégén pesztrál, azt mondta, suli időben találkozni fogunk, és állítólag ezt komolyan is gondolja.


De a többit annyira félek megkérdezni. Hisz még azt sem tudom, hogy párommal mi lesz, most megint nagyon aranyos, illetve vele sem, hisz az ő igazi énjét nem ismerem, csak azt, aki msn-en, illetve telefonban.

Felhozzam neki direkt ezt a témát ezek után? Ha igen, akkor hogyan, és hol? Telefonban? Msn-en? Élőben nem lenne gond, ott szavak nélkül is tudnám, de szeptember közepéig várni... nem, nem akarok.


2010. aug. 16. 23:31
 1/3 A kérdező kommentje:
3. bekezdésben elírtam: ..., hogy amint komolyabbra fordítottam a dolgot, ő berezelt.
2010. aug. 16. 23:32
 2/3 anonim ***** válasza:
végig olvastam az egészet.. hát nemtudom.ebből sehogysem jöhetsz ki nyertesen,mivel nem ismered az "idegen" srácot személyesen ezért nem tudod hogy milyen. A pároddal meg minden rendben van és szereted , de a másik fiú után hiú ábrándokat táplálsz és őt maximum ezért "szereted" ha meg szeretnéd hogy nyomuljon dobd ki a pasid. Egy normális srác nem fog hajtani rád ameddig tisztában van vele hogy neked párkapcsolatod van.
2010. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mostmár fejlemények vannak. Ma felhívott, mivel írtam neki, hogy meghalt a hörim, és mindenki ki van kapcsolva. Utána mondta, hogy azt, hogy a közeljövőben lesz, úgy értette, hogy leghamarabb holnap, és hogy ez egy félreértés, mivel a közeljövőben szó mindkettőnknek mást jelent. Amikor letettük úgy köszönt, hogy este lesz msn-en. Beszélgettünk, ahogy szoktunk, közölte hogy rossz kislány vagyok, amiért akkor értem haza, amikor, illetve elköszönésnél is mondta, hogy legyek jó kislány.


Amúgy róla tudni kell, hogy még nem volt barátnője, és mondta is, hogy soha nem tudta, hogy kezdeményezzen.

2010. aug. 17. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!