Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves páromnak fogalma nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves páromnak fogalma nem volt az eslő világháború dátumáról, de még az évszázadot sem sikerült eltalálnia. Szerinte ez nem fontos es nem is érdekes. Nekem nagyon kiábrándító ez a hozzáállás, tudatlanság. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem a 14. században volt az első világháború.

2021. febr. 17. 00:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
76%
Elég szánalmas.
2021. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
41%

A századot eltalálni illett volna, de szaros évszámokon lovaglás helyett te meg mi lenne, ha alkalmazható tudásban mérnéd azt, hogy kinek mennyi esze van?


Annyira imádom az ilyen évszámokon meg idézeteken lovagoló irodalom és történelemhuszárokat, akik mindeközben olyan hülyék biológiából vagy akár matematikából, hogy már nekem fáj, hogy hogy lehet ennyi aggyal hatékonyan üzemelni.



Persze, értem, a műveltség csak a magolós, semmitmondó szarságokkal való dobálózást jelenti. Az, hogy ogy legyen fogalmad magadról (a szervezetedről) vagy a téged körülvevő világ praktikus dolgairól, az kit érdekel, amíg lehet évszámokkal sznobkodni. :)

2021. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
69%
Igen, eléggé kiábrándító.
2021. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
73%

Saját példám.


Az osztály legjobbja voltam biológiából és történelemből is. Az irodalom is majd mindig ötös volt.


ÉÉÉÉÉSSSSS?


A gyakorlatilag félanalfabéta, bukdácsolós osztálytársam informatikus, és 1M felett keres. A mai napig nem tud rendesen írni kézzel.

Másik osztálytársam még szakmunkást sem végzett, és idén vette a 10. teherautóját, mint fuvarozó vállalkozó.

2021. febr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
39%

Ez semmit sem jelent azon kívül, hogy nem érdekli a téma. Ezzel nincs semmi baj.

Én pl utáltam a történelmet ( dög unalmas), matekhoz nem értek, és nem is érdekelt egyik sem. Adfig tudtam alap dolgokat amíg suliba jártam, leérettségiztem és ennyi.

Amúgy meg napi szinten olvasok könyveket olyan témákban ami érdekel, mert szeretem, és nekem mint könymolynak ez szórakozás és boldoggá tesz.

Mégse nézem le azt aki soha 1 könyvet se vett a kezébe, hogy elolvassa, vagy esetleg azért mert nem tud valamit amit én igen.

Ettől még lehet okos érdekes ember ( max számomra nem) mert én szeretek pl a párommal olvasott könyvekről is beszélgetni.

Ne ítélkezz.

2021. febr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
51%

Én tudom mikor voltak ezek. Járunk? 🤣

Kettes lett a töri érettségim.

2021. febr. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
35%
Hát engem ez pont nem érdekelne
2021. febr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
80%

Hát az én párom is múltkor kiakadt hogy csoda hogy megszereztem az érettségim. Mondjuk az elsőt én se találtam volna el ha megkérdi max körülbelül. És a többi dátummal sem nagyon vagyok tisztába pedig négyesre érettségiztem töriből.

Elég sok minden adódott az elmúlt években. Egyszerűen elfelejtettem amiket bemagoltam anno mert nem használom sehol sem. Beszélek két idegen nyelvet is, igyekszem utána járni dolgoknak, mégis megkapom tőle néha, hogy milyen informálatlan vagyok.

Nézd a jó oldalát, legalább tanultok egymástól. Biztos van olyan is, amit meg ő tud és te meg nem.

2021. febr. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
32%
Valaki a leírást elolvasta? Lehet telefonos javítás, vagy a kérdező troll. 😁
2021. febr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
14%

Nekem volt egy barátnőm aki nem tudta mi a függvény.

Meg altalanos iskolas szinten se tudta felrajzolni a f(x) =2x fuggvenyt.


En nem akadtam ki. Vegulis anno en se tudtam 3-asnal jobbra felelni a kiegyezésből.


Nem nagy dolog, lépj tovább.

2021. febr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!