Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim szakítani akar, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szakítani akar, mert flörtölnek velem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
27L - Rám szoktak írni vagy személyesen is szoktak szemtől szembe, de én ezeket udvarisan hárítom vagy próbálom elviccelni.

2021. febr. 17. 12:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

A flört egy kétoldalú dolog. Ha te nem vagy rá vevő, akkor az nem flört. Rám is rám szoktak írni, elolvasom a levelet és törlöm - ez ettől nem lesz flört.

Személyesen viszont el sem tudom képzelni, hogy bárki is bátorságot vegyen a flörtöléshez úgy, hogy én semmiféle jelet nem adok senkinek.


Én szívesen meghallgatnám a pasid véleményét is.

2021. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Válaszd azt amelyiknek több pénze van! Ha az nem a pasid, akkor így járt! Ha ez a pasid, akkor meg biztosítsd be magad egy gyerekkel - egy ideig nem kell dolgozni és válás esetén a gyerektartással havi fix bevételed van!
2021. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Együtt vagyunk valami társasági eseményen, erre odajön hozzám a főnöke bebaszva, hogy a pasim nélkül is találkozhatnánk... mit csináljak?


Vagy dohányboltos tulaj-eladó bejelölt facen és rám írt, mit csináljak? A vezetéknevemet valakitől megkérdezte vagy valahogy megtalált. (Nincs is más dohánybolt a környéken)



A kollégám, virágokat, csokikat hozz, de ezek egyszeri alkalmak, egy munkahelyen vagyunk, mit csináljak?


Van egy srác, akivel minden reggel együtt buszozunk a munkahelyre, közben beszélgetéssel ütjük el az időt. Rám írt hogy buszon kívül is találkozhatnánk. Stb

2021. febr. 17. 12:25
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a kollégáknak sokat beszélek a páromról, ha azt érzem, hogy közeledni próbálnak, akkor még többet. Ne nagy dolgokra gondolj, hanem csak többes számra meg ha megkérdezik, hogy találkozhatnánk-e, akkor mindig mondom, hogy persze, nem gond, ha jön a párom is, ugye?
2021. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Keves az ellenallas benned. A problema gyokere, hogy neked jolesnek ezek az erdeklodesek, ezert nem huzod meg az eles hatarvonalakat. Ha ugy raznad le ezeket, hogy koppannak, akkor a baratod is ugy viszonyulna hozzad. Ha csak kedvesen nemet mondasz minden jottment kretennek, akkor ez lesz belole. A nem allunk szoba idegenekkel ezekre az esetekre is vonatkozik. Akkor is, ha FB-on, vagy buszon szolitanak meg.
2021. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! Te ezt élvezed..sőt, felvágsz vele..Érdekelne mit lát a párod amiért szakítani akar..
2021. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Az udvarias nem mindig megfelelő elutasítás, főleg egyes helyzetekben, amikről írtál. Az elviccelés meg a legrosszabb, mikor a helyzet súlyát semmissé teszed, azt sugallva, hogy nyugodtan lehet próbálkozni, szabad az út. Szóval úgy látszik egyáltalán nem utasítod el ezeket, hanem örömmel benne vagy akár a barátod jelenlétében is.


"Együtt vagyunk valami társasági eseményen, erre odajön hozzám a főnöke bebaszva, hogy a pasim nélkül is találkozhatnánk... mit csináljak?"


" - Nem érzed undorítónak magad? Egy szót sem fogok beszélni veled.", majd otthagyod a nagy főnökét.



"Vagy dohányboltos tulaj-eladó bejelölt facen és rám írt, mit csináljak? A vezetéknevemet valakitől megkérdezte vagy valahogy megtalált. (Nincs is más dohánybolt a környéken)"


Elutasítod a bejelölést, akár letiltod. Élőben nem beszélsz vele erről, megmondod hogy nem ismerkedsz, te csak vásárolsz. Végső esetben másik dohányboltot keresel.



"A kollégám, virágokat, csokikat hozz, de ezek egyszeri alkalmak, egy munkahelyen vagyunk, mit csináljak?"


Megköszönöd a gesztust, de megmondod hogy nem vagy senkije, nem akarsz ajándékot tőle. Barátod van, kapcsolatban vagy, neked ez nagyon kellemetlen (persze nem az, azért hagyod).



"Van egy srác, akivel minden reggel együtt buszozunk a munkahelyre, közben beszélgetéssel ütjük el az időt. Rám írt hogy buszon kívül is találkozhatnánk. Stb"


Megmondod hogy kapcsolatban vagy, nem akarsz találkozni és innentől beszélni sem. Mivel tudod hogy nem haverkodni akar, hanem többet, tehát ebből értelmes baráti kapcsolat nem lesz, maximum szrkavarások.


Megvan a joguk bepróbálkozni, eleve lehet azt se tudják hogy együtt vagy valakivel. Mivel ezeket nem kezeled jól, sőt, valójában sehogy és még élvezed is, persze hogy egyre több ilyen lesz, aztán csodálkozol hogy nem tudod levakarni őket.


Annak a jele is lehet, hogy a mostani barátoddal nem jó a kapcsolat és vágysz más megerősítésekre. De lehet csak szimpla figyelemhiány, ami szintén gyakori. Ezeket neked kell tudnod és aszerint dönteni. Ha kapcsolatban vagy és abban is akarsz maradni, akkor megtiszteled az állítólagos szeretett partnered azzal, hogy ezeket a helyzeteket normálisan megoldod, akkor is ha konfliktus lehet belőle.


Ha nem szereted, nem tiszteled, nem is jó a kapcsolat, akkor meg felesleges erőltetni és flörtölhetsz napi ezerszer is, ahogy kedved tartja.


Még egy dolog: nagy a különbség 1-1 kedves bók között és hogy azt elfogadod, meg aközött hogy valaki eléd áll és seggdugaszként beállítva a barátod elhív randira, te meg röhögsz ezen és pirultan viccelődsz, nehogy megbántsd a másik érzéseit. Ha magadat ennyire tartod, és a barátod is ennyit ér neked, akkor ezt érdemes lenne átgondolni.

2021. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

Mit keresel a pasid munkahelyi bulijan??

Meg azt se ertettem,mirrg kell a draga szabadidot kollegakkal tolteni???


Ajandekok: ha elfogadod,tedd hozza,h ha barati gesztusnak szantad,elfogadom,ha udvarlasnak,nem.


Dohanyboltos: nem valaszolsz semmit. V megirod,h van pasid.


Ki is irhatod,h kapcsolatban.


A telefon privat szfera. Ne nezzetek egymas telefonjat meg uzijeit.

2021. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Elhivta mindenki a csaladjat. En is ott voltam. Persze elkuldhetnek mindenkit kb minden harmadik ferfit a francba es akkor megfagyna korulottem a levego munkahelyen boltban barati tarsasagban....
2021. febr. 17. 13:25
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor engem a főnök kiszemelt (én voltam a soros), és be be dobált kétértelmű megjegyzéseket, akkor én mindig úgy kormányoztam a beszélgetést, hogy valahogy kilyukadjuk a feleségénél és a családi életénél. A végén már ő került mint a pestist.

Én mondjuk pont tojom le, hogy másnak sír a szája, mert nem érti meg, hogy boldog vagyok akivel vagyok. Jobb ezeket a helyzeteket tisztázni és ne te érezd magad rosszul, hogy le kell szerelni.

2021. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!