Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után hagynátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hagynátok egyedül párotokat a lakásotokban?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatról van szó.

Tehát párom később megy reggelente dolgozni, mint én. Így az együttalvás hétköznap kicsit macerás.

Mennyi idő után adnátok neki egy pótkulcsot, hogy ne kelljen korán felkelnie?


2021. febr. 17. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nos, a PÁROMNAK, az odaköltözésétől fogva.

De én már kaptam nőtől kulcsot, az első randi után, hogy este fel tudjak menni, mire hazaér az edzésről.

2021. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a pasim az első este után adott, mert mennem kellett dolgozni hajnalban és nem akarta, hogy felébresszem. Most házasok vagyunk.
2021. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk az én kapcsolatom nem fiss, egy éves de BDSM kapcsolatban élünk és ilyenkor ketrecbe zárom, ott nem lop el semmit a kicsike.
2021. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már olyan szinten van a kapcsolatunk, hogy heti többször is együtt alszunk, akkor simán. :)

Mondjuk kérdés az is, hogy mennyi időt toltotok ezen kívül együtt. Mennyi programot csináltok, mióta vagytok együtt és milyen rendszerességgel találkoztok?

2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
1 év
2021. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Soha.

Házassâg után.

2021. febr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk alapban a fogalmakat kéne tisztázni. Mit jelen a PÁROM kifejezés?

Nekem a fix, álladó partnert. De sok fiatalnak meg már az is a "párja", aki 2-nél többször megrakta.

2021. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj erre ökölszabályt keresni. Ha bízol benne hagyd ott. Ha nem bízol benne, ne hagyd ott.
2021. febr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 4 hónap után adtam neki kulcsot, mert ő hamarabb végzett a munkájával, mint én, és nem akartam, hogy addig a kocsiban kelljen ülnie, vagy rám várnia a hidegben/melegben. Furán érezte magát nélkülem a lakásban, de azért elfogadta, megszokta. Azóta már együtt élünk :)
2021. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!