Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád ez a helyzetet?

Figyelt kérdés

Megismerkedsz valakivel, akivel szinte mindenben passzoltok illetve kiegészítitek egymást. Testileg, érzelmileg, anyagilag, mindenben passzoltok, és közösek a céljaitok. Szereted, és ő is téged. Törődik veled, segít, szeret, imád.


De!


A párodnak van egy nála idősebb (15+ év) exe, akivel olyan a kapcsolata, hogy NINCS SZEX ÉS NINCS SZERELEM, de ha BÁRMIKOR, BÁRMI, KOMOLY dolog történik vele, és hívja, akkor a párod megy hozzá. Nem magyarázkodik, nem kér engedélyt, nem bunkózik, csak közli, hogy mennie kell, és megy is. Nem írogatnak egymásnak, nincs "kötelező" szülinapi, meg karácsonyi köszöntő, van olyan, hogy 1 évig sem beszélnek. De ha hívja, akkor ő megy.


NINCS MEGCSALÁS!!!



2021. febr. 18. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenről én még sose hallottam!

Van amikor a felek jóban vannak, de nem ugranak azonnal. Szerintem több van itt

2021. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs köztük semmi (mert ha van hogy 1 évig nem beszélnek az barátságnak se tekinthető) akkor mi tartja őket össze?
2021. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát barátok?

Akkor rendben van, feltéve persze, hogy azért tudja rangsorolni a dolgokat. Tehát az, hogy akármi van, teljesen mindegy, hogy egy szürke hétköznap, vagy épp a rég várt közös nyaralás, gyerek születése, karácsony este, stb, ha hívja az ex, és ő mindent amga mögött hagyva rohan, akkor messzemenően felejtős. Nem azért, mert az ex, és nem azért, mert van egy ellenkező nemű barátja, és szó nincs arról, hogy egy kapcsolat a kisajátításról szólna, de a párkapcsolat egymás iránti felelősséggel és megbecsüléssel is jár, ezzel pedig ellent mond, hogy ő parancsszóra bármikor félredobhat.

Mellesleg: abszolút nem tartom kizártnak, hogy valaki az exével pusztán baráti kapcsolatot ápoljon, de akinek ennyire ő van az első helyen, az esélyes, hogy nem csak barátság.

2021. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem. Ha alapból nem is kommunikálnak, még ismerősként sem, akkor miért megy? Így kb. egy idegen.
2021. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Kosz, inkabb egy szulesz-nogyogyasz.
2021. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De mi van emögött? Mert valami érzelmi oka biztos, hogy van, hogy rögtön ugrik bármikor szól. Beteg az ex és ezért segíti vagy mi?


Egyébként ha én is ismerném, és saját szememmel látnám, hogy nincs semmi köztük, meg nem sorolja a család elé, akkor nem bánnám.

2021. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem eléggé ellentmondásos. Ha valakivel nem beszélgetek, nem tartom vele a kapcsolatot, akkor hogy lehet, hogy egyszercsak felhív és én azonnal ugrok? Kivéve, ha van valami közös titkuk, amivel zsarolni lehet. Más esetben nem tudom elképzelni ezt a szituációt.
2021. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám el, az én értékrendembe ez nem férne bele.
2021. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezen mit kéne elfogadni, vagy nem elfogadni? Gondolom szoros barátság lett belőlük. Ennek örülni kell, nem elfogadni.
2021. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!