Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Függök a "páromtol". A kedvem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függök a "páromtol". A kedvem, a közérzetem. Megoldás erre?

Figyelt kérdés

Olyan elegem van abbol ha hív ír, találkozunk, felhőkben repdesek, ha meg nem, akkor zuhanok a mélybe.


Én nem akarom ezt az érzelmi vasutat.


Ő annyit mondott erre, ha épp bármi van, akkor is tudjam minden oké, ő mindig akar.

Csak épp valahogy ennek ellére jön a depi nélküle.


Mivel ugyis alkalmi, talán egy másik sráccal ki lehetne az ilyen üresjáratokat pótolni? Vagy mit tehetek ez ellen hogy ne hullámozzam? Kikészitem saját magam.



#függés a másiktol
2021. febr. 18. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy esetleg bipoláris? Náluk van ilyen, hogy van egy FP-jük (Favourite Person, azaz legjobban kedvelt személy) aki nélkül nehezen vannak meg.
2021. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha az lennèk? Nem tudom. De mivel oldjam meg ezt?


Én nem akarok azon vergődni mikor épp nincs/nem ér rá.

2021. febr. 18. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeparációs szorongás.


Az alapja valamilyen megszakadt közeledés a szülő felé, általában koragyermekkorban, ahol elutasítást éltél meg, és kialakult egy reflex. Ehhez elég egy mikroimpulzus is, amire nem is gondolnál.


Viszont mindegy a miértje, hisz azzal, hogy tudod, még nem múlik el.


Én a személyes értékítéletem alapján intenélek tőle, hogy a kimaradó időben egy másik emberi lényt "használj", csak mert nem tudsz stabilizálódni. Ez etikailag erősen megkérdőjelezhető, és jelez egyfajta kiemelt önzőséget is, amivel érdemes foglalkoznod.


Mi az amit tehetsz?


Nos, a kieső időben gyakorlatilag bármit, amire képes vagy, hisz az egész Univerzum a rendelkezésedre áll, teret ad a kibontakozásodra, megadva a kozmikus szabad akarat ajándékát. Persze nem árt a már korábban tárgyalt etikai nívót szem előtt tartani.


Adok egy tippet.


Ha neked ez a kapcsolat ennyire nagyon fontos, akkor abban az időben, amikor nem vagytok együtt, és nem is a kötelességeid teljesíted (munka, tanulás, önfenntartás, stb..), akkor tégy valamit magadért, ami a kapcsolatot is szolgálja. Például merülj bele az önismeretbe, hogy felszámold a szeparációs szorongásod, és ezáltal egyedüllétezni is tudj, hogy ne függőségi helyzetben légy, hanem egyenrangú partnerként egy szeretetkapcsolatban.


Fontos dolog továbbá a türelem önmagaddal szemben, ugyanis egy ilyen szorongást lerakni nem megy egyik percről a másikra, de gyakorlással feloldható. Érdemes légzőgyakorlatokat folytatni, befelé figyelve.

2021. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szinte hálás vagyok a válaszert :)
2021. febr. 18. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szakits
2021. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz szex :D az ugy nem jo. Cseberből veder.
2021. febr. 18. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó persze olvassátok már rá a BNO gyűjteményt ...

Én is ilyen voltam az exem mellett, de rájöttem utólag, hogy nem én voltam idegbajos, hanem nem haladt a kapcsolat semerre és az frusztrált.

Jelenleg a szerelmem már megkérte a kezem, együtt élünk és tervezzük az életünket.

Szomorúság és depi nincs bennem egyáltalán, minden ‘mentális’ tünet elmúlt.

Az meg természetes, hogy a másik felünktől is függ a hangulatunk, hiszen ha a drágának valami baja van, akkor az engem is bánt.

Ez normális, az viszont nem, hogy nem fordul komolyra a kapcsolat.

2021. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el napi egy órát sétálni, amíg süt a nap, ha van rá lehetőséged. Állítólag jó a bipoláris személyiség karbantartására és ők elég extrém esetek, legalább nagy bajt nem csinálsz vele, ha mégsem működik...
2021. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!