Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen már az, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen már az, hogy a férjem a szememre hányta, hogy a betegségem miatt mennyi pénzt kellett kiadni az orvosnak?

Figyelt kérdés
Emiatt ő megérdemelt valami nagyértékű dolgot, mert ő mennyi pénzt fizetett. 240ezer volt a doki, ő 40et fizetett, a többit megoldottam. És megdöbbentett, hogy nem az a fontos, hogy megvan a probléma és lehet kezelni, hanem az, hogy mennyi pénzt költött rám.
2021. febr. 19. 09:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül szomorú. Nálunk ez úgy nézett ki, hogy amikor nekem volt szükségem egy beavatkozásra, ami több 100 ezerbe került, és sajnáltam rá a pénzt, a férjem ragaszkodott hozzá, hogy kifizetjük, ahogy mondta, "kerül, amibe kerül", a MI pénzünkből. Nem jól választottál. Sajnálom. Jobbulást kívánok. Ha meggyógyultál, dobd ki a francba, nincs szükséged erre.
2021. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy sikerült egy igazi tahóhoz hozzámenned. Sajnálom. :(
2021. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Pff! Gratulálok a drága férjedhez!

Bár ha már régóta ismeritek egymást akkor a rózsaszín köd volt az oka hogy nem vetted észre hogy milyen ha meg friss a dolog akkor meg szintén a rózsaszín köd.


Neked meg mielőbbi gyógyulást!

2021. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Már rájöttem én is. Sajnos későn. Minden alkalommal megkaptam, hogy neki ráment egy napja, hogy menni kell dokihoz. Holott akkor a saját privát kis ügyeit is intézte. És minden alkalommal elmondtam, hogy elmegyek vonattal, olcsóbb is és neki sem megy el a nap. De ő ragaszkodott, hogy jön.
2021. febr. 19. 09:12
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat, lassan a gyógyulás útjára lépek.
2021. febr. 19. 09:12
 6/26 anonim ***** válasza:
1%
Minden férfi ilyen.
2021. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha ő beteg lenne, neked számítana a pénz?

Na ugye.

Nekem sem. Nem létezik se idö, se pénz, amit ne szentelnék a páromnak ha beteg lenne.

Amikor összejöttünk, egy hetet voltam nála, mindenfélét terveztünk, hegymászás, bringa túra, sátrazás. Belázasodott, nekem meg első dolgom volt elmenni c- vitaminért, mézért, teáért, mindenért, ami kellhet. Ápoltam amíg meg nem gyógyult, és ott gubbasztottam mellette míg aludt. 4 napja jártunk, de már akkor nagyon beleszerettem (3hónapos ismertség és beszélgetés előzte meg)

Nemrég mondta el, hogy meglepődött hogy ott maradtam. Megértette volna ha hazamegyek nehogy elkapjam, vagy mert nem megyünk el a tervezett programokra. Nagyon meglepődtem. Nekem természetes hogy ha valakit szeretek, mellette vagyok a bajban is.

Talán a szeretet itt a kulcsszó.

2021. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Soha semmi nem számítana, sem pénz, sem idő, csak jobban legyen. Na én megkaptam, hogy hiába költöttem ennyit, mégsem jobb. Csak ez egy hosszú gyógyulási folyamat.
2021. febr. 19. 09:23
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
#7 Jézusom csak megfázott, mit vergődsz ennyire
2021. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
9# Nem meg fázott, az egész családon átment a dolog, valami vírus volt. De látom neked nagyon savanyú a szőlő🤣
2021. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!