Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

A barátnőm akivel féléve járok, már több éve elvált kb 10, több kapcsolata volt azóta.

Volt férjével nagyon rossz a viszony, nem beszélnek azóta sem, habár van egy gyerekük. A volt férjének kb egy két éve élettársa van.

Most mivel a gyerekük megbetegedett, az apa meg akarja látogatni és a barátnőmnél kéne töltse az éjszakát, mert más városban lakik, messze és csak másnap tudna tovább menni.

Évek óta nem beszéltek és most a pasas nagyon aggódik a gyerekért. Eddig is foglalkozott a gyerekkel, egy ideig ő is nevelte, nemrég került az anyjához a gyerek.

Nekem nem tetszik, hogy ott fog aludni, barátnőm szerint nem lesz köztük semmi.

Mit szóltok, bízhatok e a barátnőmben, nagyon félek, hogy megcsal



2021. febr. 19. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Dobnám a csajt, ha a pasi ott "aludna". Menjen szállodába, vagy ahová akar!
2021. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Kifogtad az aranyhalat a csaj személyében.
2021. febr. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Megadnám neki a bizalmat, mivel 1, szólt, hogy mi a helyzet, 2, a válások nem ok nélkül vannak.
2021. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

3.-nak.


Ja, de nagyon sokan qúrnak az exükkel.

2021. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Én mégsem tettem, se az ismerősi körömben se.

3-as voltam

2021. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Mondanám a barátnőmnek, hogy zavarna ha ott aludna az ex, és mi lenne, ha inkább kivenne egy szobát.
2021. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nézd, lehet, hogy tényleg nem lesz köztük semmi, és igazat mond a barátnőd. Az viszont biztos, hogy lesz@rja a nőd, már bocsánat a kifejezésért, hogy neked ez, hogy esik! Érthető, hogy ki vagy bukva! Ezen nem segít, hogy bemondja, nem lesz köztük semmi. Figyelembe kellene, hogy vegye, mit élsz át, és úgy intézni a dolgokat. Biztos van más megoldás is, mint hogy ott tölti az éjszakát a pasas!
2021. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát bizony ezt nem így kellene kezelnie, akkor sem ha nem lesz köztük semmi. Mert neked egyértelműen nem tetszik a dolog. Aludjon akkor a pasi nálad, vagy te is aludj ott.
2021. febr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne.
2021. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de nem vehető ki szoba, mivel ez n üzleti út! Én ott lennék és támogatnám
2021. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!