Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem zavaró egy kicsit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem zavaró egy kicsit? Vagy csak szerintem az?

Figyelt kérdés

A barátom állandóan felhozza, hogy az exével milyen jó volt.

Pénzből soha sem volt hiányuk.

Meséli amikor a barátai társaságban van, hogy majdnem minden nap mentek a tengerre, soha sem volt tartozásuk.


Eddig még nem szóltam semmi, de kezd már idegesíteni.

Én egy szegényebb körből jövök.

A szüleim nem élnek, épp, hogy kaptam egy munkahelyet.

Az én fizetésemből élünk gyakorlatilag.


Az exe szülei külföldön dolgoznak és élnek. Bitang nagy házuk van, ott is és itt is, több autójuk van...


Annyira idegesít ez az egész, nem értem, hogy miért hasonlít ő hozzá?!

Épp, hogy a nevünk azonos, de máskülönben semmi!


Néha a sírás kerülget, hogy mégis mit lát bennem, amivel ő hozza tudna hasonlítani.



2021. febr. 21. 15:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig keressél magadnak mást,amíg fiatalabb vagy.
2021. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Előzőhöz:Mert úgylátszik így is már több időt is elvett az életedből,amit valaki másra is fordíthattál volna eddig is.
2021. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi ne kínozd magad és tedd lapátra! Leírtad hogy a neveteken kívül semmi közös nincs akkor ez nem os kérdés. Keress egy palit aki ahelyett hogy rinyál segít közösen apró lépésekben felcsövelni anyagilag is meg lelkileg is a tahó barátod után
2021. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Aha.Ezek szerint tehát a barátod nem dolgozik a te pénzedből él ő is és emellett állandóan az exbarátnőjét emlegeti haveroknak meg neked is.Nagyszerű kapcsolat szép jövővel....Én helyedben tuti szakítanék minél hamarabb vele.Ő egyébként miért van veled,ha állandóan a múltról és volt nőjéről ábrándozik?Lehet talán csak azért van veled,mert eltartod őt?
2021. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a törtenetben te vagy a kretén, hogy vele vagy
2021. márc. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

De ő is dolgozik, csak nem keres annyit, amennyit én.

Többet emlegeti akkor, amikor baráti társaságban vagyunk.

Egyszer hozta fel, hogy amikor a másik Mónival voltam, sosem volt gondunk a pénz hiánnyal( egy példát írtam), és is közvetlenül..

Vagy épp oda megyünk vakációzni, ahol ők is voltak, vagy a volt apósa albérletben szeretne lakni velem..

Meg sok ilyen példát tudnék felhozni, de semmi értelme...


Persze, hogy kiakadtam, mert az én családom nem emeletes házban és luxus apartmanokban él.

Ha épp kell a pénz, én nincs honnan le tegyek pl 50 ezret... nekem a fizetésem 110 abból épp, hogy boldogunk.

2021. márc. 3. 06:44
 17/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, hogy elhagyom, már többször is. És az igazság az, hogy akkor jön egy olyan mondatával, hogy jobb lesz, szerzek én is több pénzt, addig te is boldogulj és szerezz te is. ( ez egy olyan szituáció, ha pl nagyon pénzhiány van )

Hiába olyan köcsög, valahogy nem tudom elengedni, azt ne kérdezzétek, hogy miért.

2021. márc. 3. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!