Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a pasimmal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasimmal, ha nem lehet lenyugtatni??

Figyelt kérdés

Szóval ő már nem tini 29 éves én 18.


Alapból nem úgy ismertem meg mint egy jámbor kisgyereket, folyamatosan balhézik de itt nem ilyen kicsi verekedésekről szól a dolog, múltkor is eltörte egy gyerek állát, a rendőröknek neki megy, annyi szerencséje van, hogy ismerik meg szeretik őt(haverok)ezért nem csukták még le.


Viszont velem is egyre erőszakosabb, és olyan mint a darázs, ha egyszer felhúzza magát NEM KÉPES leállni, bármit mondok neki csak csinálja a hülyeségeit!


Drogozik üti-veri az embereket...az elején még szexi volt ez az egész, de már lassan félek tőle, elhagyni sem merem. Igazából nem is akarnám, de ez így nem mehet tovább, abba meg belegondolni sem merek hogy mit csinálna ha elhagynám.


Mit kéne neki mondanom hogy észhez térjen, vagy mit kéne tennem?


Az anyja az apja is folyamatosan próbálja "megnevelni" jó szülei vannak, nagyon szeretnek engem...


2021. febr. 22. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
Csókolózz vele
2021. febr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez most komoly, menekülj!
2021. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el ezt az agresszív állatot mihamarabb.
2021. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De hogy adjam elő, hogy szétakarok tőle menni? egyszer megüt szerintem meg is halok.
2021. febr. 22. 22:08
 5/20 Trashboy válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Menekülj! Igaz én nem vagyok lány, de nem értem, hogy mi szexi egy 29 éves drogos, agresszív emberben? Szerintem most szabadulj tőle ameddig még nem teljesen kezelhetetlen.
2021. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát már kezelhetetlen egy jó ideje...akkor ne is szóljak neki, csak hagyjam ott?
2021. febr. 22. 22:13
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ne kommunikálj vele többé.
2021. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Távoltartási kérelem, és feljelented minden alkalommal amikor megüt. Olyan nincs, hogy minden ügyét eltussolják a rendőrök. Ha az én csontomat törné, tuti bíróségon találná magát. Ha nem hagyod el, akkor kérlek most mond meg a neved, hogy később ne lepődjek meg ha a híradóban benne leszel, hogy a drogos csávód megölt téged.
2021. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Küldd be egy terembe egy edzésre, srácok szétkapják, akármilyen küzdősportról beszélünk.
2021. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
10 éve edz...amúgy utána nézek ennek a kérelemnek, szerintem szükségem is lesz rá.
2021. febr. 22. 22:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!