Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mar nem szeret ?

Figyelt kérdés
Sziasztok...tegnap szetmentem a baratommal de nem gondoltam komolyan csak azt akartam gondolkozzon el magan, irt smsbe par dolgot mennyire szeret de semmi extra. Azert mentem szet vele mert rengeteged veszekedtunk nagyon kinoztam magam es semmit nem tett hogy valtoztassunk ezen. Elegem lett. Csak hetvegen vagyunk egyutt mert messze dolgozik. Masnap en voltam az elso aki ra irt de egy mas ügy vegett. Beszelten az anyjaval hogy szetmentunk azt mondta beszel vele ne legyen ilyeb stb. Irt par smst hogy hianyzok neki helyre akarja hozni stb. Ez kb. 5 uzenet volt es ennyi. Eszrevettem hogy megvaltoztatta a profilkepet amin ő volt. Amikor en par napja mondtam neki hogy tegyünk kozoset nagyon ellenkezett. Azt mondta hogy ot nem erdekli az egesz face. De bezzeg amikor szetmentem vele egybol megvaltoztatta amin ő van. Nemreg tudta meg hogy egyik lany akivel egyszer majdnem osszejottek csak aztan megse szetment a parjaval akivel 6 evet eltek egyutt ra keresett az adatlapjara. Itt nagyon megdobbentem es el kezdtem sirni mert rosszul esett. Es hogy ez ne legyen eleg apjaval beszelt es annyi allt az uzenetbe hogy is hivjak őt es az apja egy nöi nevet irt le. Nem akartam ezt neki elmondani megkerdeztem tole miert valtoztatta meg a profilkepet ennyi ev utan. Hogy csak ugy. Megint irt hogy mennyire szeret es hianyzok neki de neki most gondaji vannak ezert ilyen kegyetlen hozzam. Azt mondta pihentessuk ezt a kapcsolatot, nappal legyunk egyutt este meg kulon... szerintetek nem szeret engem Tudom hogy azt mondjatok hulye vagyok , miatta nemtudok aludni sirok mint egy kisgyerek...hihetetlen mennyire faj ez nekem...senkinek nemtudom elmondani a gondom nagyon szenvedek o a mindenem .... nektek hogy esik le
2021. febr. 23. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeret téged.
2021. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ti gyerekeke vagytok? Ezt abból szűröm le, hogy az anyjához szaladtál szakítás után, ami nem vall egy érett problémamegoldó képességre.

A képét meg azért változtatta meg, mert ő már elkezdte lezárni ezt az egész kapcsolatosdit, meg akarja mutatni, hogy még jó faszi, aki kelleni fog másoknak. Még ragaszkodik hozzád, ezért belement, hogy nappal találkozzatok (dobott neked egy kegyelemcsontot), de az estéket már más valamivel akaja eltölteni.

Sajnálom, ebből már nem lesz semmi.

2021. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret, de te már döntöttél, szakítottál. Hagyj magadnak időt és felejtsd el, keress olyan férfit akivel boldog vagy, kommunikáció egyértelműen nem működik köztetek.
2021. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet szeretni egy manipulatív, játszmázó, hisztis pitsát.
2021. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!