Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom és a sógornője így "össze vannak nőve"?

Figyelt kérdés

-napi többször írkálnak egymásnak semleges dolgokról

-együtt járnak vásárolgatni, ha velem és nem vele megy a párom, húzza a száját

-a férje nem foglalkozik vele, barátai se

-hogy ne húzza a száját a nő a párom többször elkísérgeti

-látszólag nagyon jóban vannak, elröhögcsélnek

-10 éve ismerik egymást

Melyik variáció az esélyes szerintetek?

A: tényleg csak szimplán jó viszony (baráti) mert nincs senkije a nőnek és valakire szüksége van aki foglalkozik vele

B: a nő többbe reménykedik


2021. febr. 24. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem C!

Jobb, ha szakítasz a pasival. Más nőt érdemel. Hagyd Őt élni inkább!

2021. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid az az önfeláldozó típus, és mindig megsajnál másokat, segíteni próbál, akkor nincs köztük semmi, de ha nem ilyen, az gázos. Nekem főleg az írogatás furcsa, mert a szüleimmel és testvéremmel beszélek csak napi szinten.
2021. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimplán csak unná az agyát meg társaságra vágyna a nő, akkor nem féltékenykedne, amikor veled foglalkozik a srác. Ennyiből amit leírtál, szerintem többről van szó. Azt meg csak mellékesen jegyzem meg, tudod kinek kellene olyan pasi, aki helyettem egy másik nőhöz szaladgál, meg többet foglalkozik vele mint velem...
2021. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik vele többet csak nekem furcsa volt. De elgondolkoztam rajta amit az egyik válaszoló írt, szerintem mondta már párszor, hogy senki nem foglalkozik a nővel. Lehet azért nem tetszik neki, hogy a képbe kerültem mert így az egyetlen ember is a háttérbe rakta aki még rendesen emberszámba vette
2021. febr. 24. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De mi az oka annak, hogy ettől a nőtől mindenki elfordult, meg ennyire nem érdekli a saját férjét se? Akit így kerül meg utál mindenki, ott komoly gondok vannak. Olyan nincs, hogy csak így alakult...
2021. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivan ha szimplán az a nő érdekes, jobb társaság mint te?
2021. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"hogy ne húzza a száját a nő a párom többször elkísérgeti"


Biztos, hogy csak ezért? Nekem ez nagyon furcsa.

2021. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!