Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesítménykényszert érzek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesítménykényszert érzek a párkapcsolataimban?

Figyelt kérdés

Eddig 6 barátnöm volt, húszas éveim végén vagyok. 3 nö is azért hagyott el mert unalmas lettem. Pl az egyiknek elege lett, hogy amiért nekem van egy balatoni nyaralóm x faluban, ezért “mindig” oda kell menni. Ez a valóságban azt jelentette, hogy egy hetet voltunk nyaralni külföldön, amúgy meg minden második hétvégén szerettem nyáron ott lenni a Balatonon. Munka is volt, fünyírás, stb. Miért mentünk volna más balatonparti városba ahol fizetni kellett volna a szállásért? Tihanyba jártunk, Füredre, Siófokra egy-egy napot. Ez unalmas lett neki.

Másik nönek abból lett elege, hogy munka után nekem nem volt kedvem csak egyszer-egyszer moziba menni és programokra, inkább hétvégén szerettem ezeket. Mondtam neki hogy az élet nem a Jóbarátok sorozat, hogy munka után zárásig egy bárban ücsörögjünk. Ö ilyesmit akart. A harmadik csajnak elege lett, hogy nem vagyok elég izgalmas, kiszámítható vagyok!

Sajnos a többi kapcsolatomban én fáradtam el, mert ezek miatt azt éreztem, hogy minden napra kell valami izgalmat tartogatnom. Pl ha még kedvem se volt, inkább minden napra kitaláltam munka utánra, hogy menjünk el valahova. Aztán ebböl hosszútávon elegem lett. A nyaralóba se nagyon jártam le velük, inkább kiadtam, nehogy unalmas öregembernek legyek titulálva, aki füvet nyír. Elötte azt hittem, hogy egy saját felújított, modern nyaraló imponál a nöknek, de a példa szerint tévedtem.

A mostani kapcsolatomnak a covid miatt lett vége. A bezárások miatt nem lehetett sehova menni és besokallt a csaj. Kitaláltam hogy járjunk el sétálni, menjünk el kirándulni, menjünk le a nyaralóba, dolgozzunk onnan a környezetváltozás miatt, de nem tetszett aztán neki, beleunt ezekbe. Mindig ezt a teljesítménykényszert érzem. A legutolsónál már betegesen figyeltem nehogy egy-két órát unatkozzon, mert akkor elhagy. Hát még így is bejött.


Szerintetek mit rontok el?


2021. febr. 24. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy unalmas, sot... :D nekem ennyi program neha soknis lenne. Szeretek a sajat vilagomban elleni, vagy otthon kuckozni. Nyilvan en is szeretek kimozdulni, de hulyesegnek tartom, hogy allandoan neked kene ot szorakoztatni. Nincs sajat elete?
2021. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég szerencsétlen volt eddig a párválasztasod.

Tök normalis dolgokat hoztál fel. A hétvégén amugy is sokkal több a szabadidő mindenre.

Meg nem kell mindig olyan programot szervezni ami "pénzrabló". A séta amugy is egészséges 😊

Meg ha nem kell a nyaraló nekem adhatot vatikáni valutáért 🤣

2021. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul választottál!

Meg is őrülnék ennyi pörgéstől pedig nő vagyok. És semmi sem fontosabb számomra mint a KISZÁMÍTHATÓSÁG! Szerencsére a Párom is ilyen mint én és neki is pint igy jó :-)

2021. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek a nők unalmasak és anyagiasak.

Keress egy hálást nőt, ne pedig ilyen nagyképű rinyagépeket.

Nagyon jo progikat hoztál fel, en férjem is ilyen (volt). Mióta gyerekeink vannak kicsit szorosabb lett a gyeplő, de szerintem ez nem teljesítménykényszer. Nyilván örömet szeretnél okozni, de az minden kapcsolatban normális.

2021. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sajnálom, hogy eddig ilyen nőket fogtál ki. Pont azt rontod el meglátásom szerint, hogy meg akarsz felelni a kapcsolatban, pedig lehethogy nem is várná el a másik fél azokat a dolgokat amiket te megteszel. Csak hát a rossz tapasztalataidból kifolyólag ez szerint cselekszel, mert félsz attól hogy újra bekövetkezik ami már egyszer megtörtént. "A legutolsónál már betegesen figyeltem nehogy egy-két órát unatkozzon, mert akkor elhagy. Hát még így is bejött."

Azt tanácsolnám, hogy inkább próbálj meg magadra összpontosítani, keress hobbikat, tedd azt amihez kedved van és boldogással tölt el. Mert az, hogy görcsösen próbálsz megfelelni a másiknak nem a boldogság érzését kelti benned sem, és a párodban sem. Mellesleg nem a te dolgod szórakoztatni a párodat.

2021. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leírták. Te rossz helyen nőzöl. Te valami trambulin, vagy ugráló környékén csajozol nem?

El tudom képzelni, hogy ott ugrálnak a csajok, miközben te lentről beszélgetsz velük!

:D

Normális nő nem egy cirkuszi artistát, vagy bohócot akar, aki egésznap tréfálkozva, meglepikkel fűszerezve szórakoztatja, mert uncsi az élet!

Ilyeneket szedtél össze, de ez nem a többség!

2021. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!