Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem a párom nem szeret!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a párom nem szeret!? A többi lent👇

Figyelt kérdés

Együtt alszunk de van, hogy hozzám se szokott bújni.. Ha el megyek mellette az utcán teljesen levegőnek néz, vagy épphogy oda köszön egy "helót"

Véleményeket várom


2021. febr. 24. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a közös fősulinkon csinálta ezt. Az utcán azért megismert.:D Az ágyban meg állandóan a karjában aludtam el, jobban szerettünk egyszemélyes ágyon aludni, mint a 2 személyesen, annyira imádtunk összebújni. De a fősulin levegőnek voltam nézve. Egyébként szerintem sem szeretett. Nem tudta megmagyarázni, miért nézett levegőnek. Gondolom remélte, hogy összejöhet ott neki még egy jobb parti is. Én nagyon sajnálom, hogy akkor nem volt erőm kilépni az egészből.
2021. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Menjèl el vele a vision expressbe és vegyèl neki szemüveget.
2021. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántás, de kicsordult a könnyem a röhögéstől. Elképzelem, ahogy elmegy melletted a Blahán és odadob egy helló-t.

Ágyban azért felismer, vagy ott is gyanús?

2021. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jártok?
2021. febr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól hiszed. De szerintem se tudja, hogy a párodnak tartod.
2021. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha meglátom a párom az utcán, én nem mondom, hogy "Hello!", hanem átmegyek direkt a másik oldalra, de amúgy szeretem. Meg lelki társak vagyunk.
2021. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16. lehet ők olyan lelkitársak, ahol olvasnak egymás gondolataiban , így köszönni sem kell
2021. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Van változás?
2021. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!