Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megvádolt-alaptalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megvádolt-alaptalanul-hogy zaklatom a lányát.Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
Hétvégén nálunk járt a párom nagyobbik lánya a párjával,nagyjából 3-4 hetente jönnek,ilyenkor grillezünk,kártyázunk ,társasozunk ,iszogatunk is közben.Így volt ez most is.Másnap a párom nekemtámadt,hogy miért zaklatom a lányát? Az apropó az volt,hogy a lánya pasijának azt mondtam örülhetsz hogy ilyen párod van.Eddig úgy működtönk ,mint egy baráti pár mindenféle témában beszélgetünk.Nagyon megrázott,komolyan köpni-nyelni nem tudtam,percekig meg se tudtam szólalni,állítólag ő már régebben észrevette,hogy milyen szemeket meresztgetek rá.Az egésznek ,a részéről,féltékenységi roham formája volt.Utána összeszedtem magam ,és elbeszélgettem vele,hogy képzelhet ilyet,soha nem beszéltem a lányával semmilyen kétértelmű,meg ilyen dolgokról.Azóta a párom lesi minden szavam,bújik hozzám,nem tudom mire véljem ezt.Már az is megfordult a fejemben,hogy szakítok vele.

2021. febr. 25. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
ez kemény, megértem a kételyed én is elgondolkoznék. valószínűleg bizonytalan, de hogy a saját lányára legyen féltékeny. vannak ilyen toxikus emberek. családomban is van rá példa, édesanyám anyukája ilyen. csak ő a lányait gyanúsította a férfi helyett. ezek az emberek rettenetesen bizonytalanok
2021. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Lehet most tört a felszínre valami elfojtott, családban történt régi megrázkódtatás, vagy örökölt trauma. Nem értem ezért miért akarnál szakítani vele, ha jól értem akkor ez egy egyszeri eset volt, és sikerült megbeszélni.
2021. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez nem volt szép tőle, hogy ilyet feltételezzen. Sőt felháborító és undorító viselkedés. Én ezek után rá se mernék nézni a lányára, ha átjönne a lánya én abban a pillanatban nekifutásból kiszaltóznék a csukott ablakon.
2021. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Jajj, ez nem úúgy zaklatás, ahogy itt értik...


Miért “szekálom” a lányát helyènvalóbb megfogalmazás lenne, akkor nem értenék félte.


Annak, amit mondtál negatív felhangja van, azért ripakodott rád, mondhattad volna azt is, hogy klassz pasit/csajt fogtál ki, na az már inkább elismerő, mint negatív. Biztos van venne valami, amit talán te sem vallasz be magadnak, ezt érezheti a párod a megfogalmazásból, ami rá és/vagy a gyerekére nézve negatív.


Most persze kételkedsz, de ha azt mondanák neked, hogy “örülhetsz hogy ilyen munkád van”, te se lennél elragadtatva, de ha azt mondanák helyette, hogy “jó munkád van”, már büszke lennél.


Számolj le a rejtett negatív érzéseiddel, mert teljesen meg fog mérgezni. Úgy érzed a lány nem érdemli meg a pasiját? Úgy érzed te is érdemelnél ilyen pasit? Úgy érzed neked az ő korában nem jutott ilyen pasi, pedig megérdemelted volna? Úgy érzed a srác jobb ember, többet tesz a kapcsolatba, mint a lány?


Valamelyik ezek közül lehet az igazság!

2021. febr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszoló,sajnos nincs igazad.Lehet nem fejeztem ki magam teljesen világosan,amikor kiírtam a kérdést,nem akartam túl hosszúra nyújtani a magyarázatot,lehet ezért.Szó szerint ,azt mondta:


-Miért nem jó neked velem,nem vagyok neked elég jó? A lányomat meg zaklatod,hogy a párja örülhet ,hogy vele lehet? Talán szívesebben volnál inkább vele?...és így tovább


A kérdéseidre a válaszok:

1.A lány megérdemli a pasiját,jobbat is érdemelne.

2.Mivel férfi vagyok és heteroszexuális,nekem semmilyen pasi nem kell.

3.Lásd a 2. válaszom.

4.Nem a srác a jobb ember,de jól kijönnek. Az egész egy vicces megjegyzés volt a részemről,nem pedig ekézés.Ezért is döbbentem meg a barátNŐm reakcióján.

2021. febr. 26. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!