Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nő eltűrné az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő eltűrné az ilyen stílusú férfit?

Figyelt kérdés
Élettársammal elek 3 éve. Van neki egy felnőtt gyereke aki nem velünk el. A 3 év alatt megmutatkozott már a stílusa. Pl. Tegnap felhívom foglalt volt. Később újra próbálom felveszi. Még én próbálok viccelődni vele h szegény egyik telefont épphogy leteszi újra csörög h hívom. Erre ramförmed ráadásul a kollégája előtt - h én mit baszogatom. A gyerekével telefonált és jó h nem beszelhet vele. / holott senki nem vonta felelősségre/ és h semmi fontosat nem akartam, majd vissza hívott volna mit baszogatom!! Más nő eltűrné az ilyen stílusú ferfit?
2021. febr. 26. 09:57
1 2
 1/20 anonim válasza:
84%
Szakíts vele
2021. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Most menekülj.
2021. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Attol függ...ha 15 percenként hívogatod, heti 7 nap, 3 éve... akkor érthető
2021. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Szegénykém, micsoda faragatlan ember ez. Vond fel a szemöldöködet, hogy "ja, hogy így???" és szépen összepakolsz és elhúzod a csíkot. :D

Hagyd ott, nem néz ez semmibe, mit képzel. Lenéz, lekezel, legyél Te az okosabb, és ne fecséreld rá az időt. Aki most bunkó, később is az marad. Felesleges mellette vegetálni, csak rombolja az egodat, megaláz, áh.. Kezdj ez új életet, jobban jársz. :)

2021. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Én nem engedném hogy bárki így beszéljen velem.

Radikálisnak tűnhet, de az első ilyen után dobbantok, biztos vannak olyan nők akikkel ezt megtehetik, nekem nem fér bele egy kapcsolatba, mert nálam a párkapcsolat egy szövetség.

2021. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ.

3 év együttélés után ismerem annyira a másikat,hogy egy ilyen kirohanás eredhet e abból,hogy épp más gondja van,aztán pont nálam szakadt el a cérna.

Van olyan helyzet,amikor nem feszítem tovább a húrt egy kontra beszólással,mert nincs értelme.

Ha alapvetően olyan a természete,hogy rendszeresen előfordul,hogy (számomra) bunkó módon nyilvánul meg,akkor nem ragadok bele egy kapcsolatba vele.

2021. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Talán nem kéne állandóan hívogatni, majd ha ráér visszahív..de ha neked egy papucs kell akkor szakíts és keress magadnak egy olyat
2021. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
68%

Amit eltűrsz, azt megengeded.

Állítsd fel a határaid, legyél határozottabb, és egész egyszerűen ne engedd, hogy ilyen stílusban beszéljen veled.

2021. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
Én téged nem tűrnélek el, ekkora hisztérikát. Hívogatod amikor semmi fontos mondanivalód, aztán baszogatod, hogy a gyerekével beszélget és még neked áll feljebb? Szerintem még így is szépen beszélt hozzád ahhoz képest, hogy mekkora tahó vagy.
2021. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk azt nem értem, hogy ha semmi fontosat nem akartál, akkor tényleg miért nem vetted tudomásul, hogy most mással beszél, de nyilván visszahív majd, amikor neki alkalmas. Persze bunkón reagált, nem kellett volna ilyeneket mondania, de azért nem volt ez teljesen ok nélkül.
2021. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!