Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortol szamitjatok azt, hogy valakivel osszejotettek?

Figyelt kérdés
Reszletesebben a problemam, hogy tavaly osszejottem az almaim ferfiaval akivel sokaig langoltunk, majd mindketten kulfoldon dolgoztunk, en haza jottem es o maradt, most van kommunikacios promlemank mert tul sokat hisztiztem. Videken lakunk ahol mindenki tud mindent, rolam is mondtak minden rosszat es ot is osszehoztak minden csajjal. Mar mikor velem volt, akkor is az volt a tema hogy az egyik fiatal lanynal aludt, de tudtam hogy velem volt. Most nemreg hallottam hogy egesz nyaron ahhoz a fiatal lanyhoz jart, ami ott bukik el, hogy mi kulfoldon voltunk, o volt itthon 3 napot. De most lattam,hogy a lany egy helyre kirakott egy kozos kepet, ahol a ferfi oleli de nem latszik, hogy ki o, viszont hasonlit az en paromra. Aki persze mar 2 honapja nem volt itthon. Parom 37, a lany 16, akit butacskanak is minositett. Es a lany irt oda egy datumot is, gondolom az a datum amiota osszejottek. De akkoriban mindketten kulfoldon voltunk, egy honappal elotte volt itthon o egy ket napot, csak gyanus hogy hasonlit ra es hogy hirbe is hoztak oket, de engem is kevertek bele olyanba ami nem igaz. Nekem a datum az az amikor osszejottunk, csokoloztunk, masnap is osszegabalyodtunk stb, van akinek mas?
2021. febr. 27. 06:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretnem artatlanul gyanusitani, mert most sok hasonlo ember lehet, mikor velem van nincs telefondugdosas, se semmi. Csak direkt ugy van a kep csinalva, hogy a ferfi vagy fiu ne latszodjon.
2021. febr. 27. 06:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a hatásos flört technika pillanatától számítottam (jól sejtettem, Őt is elárasztották az érzelmei.)
2021. febr. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgynézem, kimondottan bukik a buta nőkre.
2021. febr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a kapcsolat kezdetét onnan számítom, hogy kölcsönösen kimondjuk azt, hogy kapcsolatban akarunk lenni egymással.

Három randi meg másfél csók nem jelent kapcsolatot, az még csak puhatolózás. És nem, az első szex sem jelenti a kapcsolat kezdetét.

2021. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csók, szex nem jelent semmit, az számít mit beszéltek meg. Szerintem neki csak szexpartner vagy, amit meg is erősít, hogy melletted más lányokkal is együtt van.
2021. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!