Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja megérteni a feleségem, hogy nekem a napi egyszeri vagy kétszeri maszturbációra is szükségem van a közös nemi életünk mellett?

Figyelt kérdés
Megsejtette, hogy naponta maszturbálok, folyton rám nyit a fürdőszobában meg a WC-n, és akkor elégedett, ha rajtakaphat azon, hogy örömet szerzek magamnak. De őt ez miért zavarja? Miért akarja nekem megtiltani? Az én testem, az én répám, annyiszor facsarom ki belőle a nedűt magamnak, amennyiszer akarom. Neki ehhez semmi köze. Még marad nedű a számára is. Mit terrorizál engem?

2021. febr. 28. 19:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak az első lépés, lesz ez ennél még rosszabb is...
2021. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%
Valszeg arra gondol hogy vele is lehetnél még egyszer, nem pedig a markoddal.
2021. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%

Most komolyan megy utánad és rád nyit, hogy ne masztizz? Bármiért is, nem normális.

De valóban próbáld ki ahogy a többiek írták, legyen több szex kevesebb maszti.


És egyébként nem a te tested és répád, hanem a feleségedé is :D

2021. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Pont ő az, aki nem akarja a szexet, csak nagyon ritkán. Azt mondja, ha ő kibírja önkielégítés és gyakori szex nélkül, nekem is ki kell bírnom. Nemcsak engem üldöz amúgy, hanem a 13 éves fiunkat is. Őt is rajtakapta már párszor. "Olyan undorító vagy te is, mint az apád, csak a répahegyezéshez értetek mindketten, semmi máshoz. Hánynom kell tőletek."
2021. febr. 28. 23:19
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
14 ja hát ez így durva.
2021. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
Ennek a nőnek kene egy pszichológus... szegény gyerek, szegény férj.
2021. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%

Még ha véletlen kapna rajta benneteket, és úgy véleményezne. De hogy direkt akar elcsípni...bocs, de tényleg beteg a feleséged.


#13

2021. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Mert a napi kettő sok. Természetes a férfiak masztrubációja, párkapcsolat mellett is. De ha nagyon gyakori, akkor egyrész rosszul esik neki, hogy nem tudja megadni neked, amire vágysz, másrészz elhasználódsz. Ilyen gyakoriságnak sok negatív következménye is lehet, ami akár a közös nemi életetekre is kihathat
2021. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez így gáz, normális nő még szereti is nézni.

(NEM kérek privit, van barátom.)

2021. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 sandrisbp ***** válasza:
82%
Kontrollmániás a nő. Magyarázd el neki, hogy a szerelmed az övé (ha ugyan még az), viszont a farkad nem az övé, és arra használod, amire NEKED jól esik.
2021. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!