Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a párotok "véletlenül" felkeresné az exét?

Figyelt kérdés

Adott egy friss kapcsolat, néhány hónapos. Minden szép és jó, de rájössz, hogy a párod az exének írogat "véletlenül".

Azt érdemes tudni, hogy a párom az exe részéről le van tiltva minden platformon. A páromnak új száma lett és egy üzenetküldő appról "véletlenül" küldött neki egy üdvözlő üzenetet. Majd megkérdezte tőle, hogy hogy van.

Ez már nem az első eset, korábban is írt neki a régi számáról, akkor is afelől érdeklődött, hogy van, szingli-e még, stb. Akkor az ex megírta neki, hogy hagyja békén, mert ha még 1x keresi, szól nekem. A párom nem tudja, hogy azt az üzenetváltást is láttam. És akkor ennek ellenére pár héttel később megint megkeresi őt, "véletlenül".

Nem tudom, mi baja van. Nekem azt mondta, szar volt már a kapcsolatuk. Igazából miattam szakítottak, vagyis az ex vele, mert kiderült, hogy vagyok neki. Én egyébként nem tudtam, hogy akkor még együtt voltak. Nem tudom, mit gondoljak. Pár hónapja vagyunk együtt és nekem úgy tűnik, boldog velem. Most akkor mégsem? Megmondjam neki, hogy tudok róla, hogy írkál neki? Vagy mit csináljak? Én soha nem beszéltem 1 exemmel sem, főleg ha szar volt már a kapcsolat, pláne ha már mással vagyok boldog eszembe sem jutottak soha.


2021. márc. 2. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Rájött, hogy ott azért mégis csak jobb volt.

Valószínű kíváncsi is, hogy vissza szaladhatna-e még. Na hát ezért nem kell foglalt pasival kezdeni.

2021. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Simán.

Jó, én ilyen típus vagyok.

Először mondjuk rákérdeznék h írt e neki, és megfigyelném hogyan regál. Aztán a válaszától és a reakciójától függetlenül megmondanám neki hogy tudok róla, mert láttam. A gesztikukációja, a mimikája is sokat elfog árulni amellett amit mond.

Én egyenes vagyok, mert így tudhatom meg a legtöbb infót, ha minden kertelés nélkül kibököm.

2021. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik,hogy te csak második vagy,és szívesen rohanna vissza az exe első szavára. Nem is ő szakított vele...

Szerintem nem volt annyira szar a kapcsolatuk (mármint azzal a kivétellel persze,hogy megcsalta az exet). Ő az a tipikus fiú lehet aknek mindig fűzögetnie kell más lányokat is...

2021. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ki kéne dobni a büdös fenébe, mert akkora patkány, hogy amikor velem volt, titkolta, hogy közben még együtt van az exével, és valószínűleg mellettem is meg fogja pontosan ugyanezt csinálni más csajokkal. Akár az exszel, akár más random csajjal. Nem vagyok önsorsrontó...
2021. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem azt mondja szar volt a kapcsolatuk" - mi mást mondani? Nagyon jó volt vele és hiányzik?!

Én szakítanék a helyedben, egyértelmű, hogy nincs túl rajta, ha keresi tiltás ellenére is.

2021. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jahj, hányszor írtak így véletlenül rám is, akik vissza akartak kúszni. Még az új mellől is, szemrebbenés nélkül.

Hagyd az ilyet, amint lehet, futni fog máshoz.

2021. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Emberesen meghágnám, majd kiraknám az anyjába.
2021. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem akartam foglalt pasival kezdeni. Nem tudtam a csajról. Más lett volna, ha tudok róla de addigra már megfogott. Gondoltam adok neki egy esélyt.

Oké gondolom nem volt olyan szar mert nagyon sokáig együtt voltak de mondta, hogy már előtte is mentek külön..

Az előző üzenetében pedig a csajnak is azt írkálta aki akkor még zaklatottnak és dühösnek tűnt, hogy az hogy sokáig együtt voltak nem elég. De ettől függetlenül örökre fontos lesz neki. Aztán mondta a csaj, hogy hagyja békén végre. Mire a pasim mondta hogy oké csak bocsánatot akart kérni és nyugodtan tiltsa ott is mert többet nem fogja keresni.

Aztán most mégis megkereste "véletlenül", egyből mentegetozott hogy bocsi véletlen volt. De amúgy hogy van meg ilyesmi. A csaj mostmár nem tűnt mérgesnek. Mondta hogy jól van, meg válaszolt a pasimnak de ő nem kérdezett semmit így nem volt hosszú beszélgetés. Nem hiszem hogy a csaj be akarna kavarni mert nem is keresi meg nem is nagyon válaszolt neki csak 1 szavakkal.

2021. márc. 2. 21:04
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is ez a csaj, de valaki ezt a pasit el fogja vinni. Melletted vadászik, tök mindegy, hogy kire. Ez a gáz.
2021. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Vadászik? De már közös képünk is van nála mindenhol, így hogy akar vadászni? Akkor ez sem jelent semmit? Nekem akar ezzel bizonygatni vagy miért? Tudom, ez tini szint meg minden de én csak úgy "vállalom" fel a másikat ha már biztos vagyok benne hogy komolyan tervezek.
2021. márc. 2. 21:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!