Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a párom 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a párom 26 évesen ilyeneket csinál?

Figyelt kérdés

Olyan melóhelye van, ahol rálátni az utcára/járdára.. egy 16 éves kissráccal meg neki az apjával dolgozik. Néha be szoktam menni hozzájuk ha hívnak, és épp van szabadidőm. Egy ideje többször észrevettem, hogy a kissrác ha elmegy a bolt előtt egy jó csaj, akkor a párom által gyakran mondott ilyen tipikus vicces hanglejtéssel használt “kívánok” jelzővel adja tudtunkra hogy tetszett neki az ott elhaladó csajszi. Amivel nincs is gond, fiatalka, nincs barátnője, nyitogatja a szárnyait. Aranyos..

Aztán ilyenkor mindig zavartan a páromra néz, mintha várná a megerősítést, amit nem kap, mivel ott vagyok.

Rákérdeztem nála, ő is szokott-e ilyet hogyha lát egy jó csajt akkor tesz-e ilyesfajta megjegyzést, és mondta hogy igen.. szerintem ez 26 evesen elég gyerekes, és nem is esik jól hogy vagyok neki, de közben más nőkre “kívánok”-ozik, mert hogy jól néz ki meg mennyire vicces. Szerintem rettentő gyerekes, nekem meg megalázó érzés hogy ilyen a hátam mögött. Én se fütyörészek más férfiak után, sem mondom a barátnőm előtt hogy “Kívánok!😉😉”

Nyugodtan mondjátok meg ha ezt túltolom, lehet értelmesen is, de nekem nem esik jól..


2021. márc. 4. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát gyerekes a párod
2021. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Gyerekesnek gyerekes, de ezen kár fennakadni. Mindig meg fog nézni más nőket. És időnként te is el fogsz gondolkozni, hogy vajon milyen lenne azzal a másik férfival. Ez normális.
2021. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Vannak ilyen férfiak, akik ezt sosem növik ki. Én nem ítélkezem most felettük, egy biztos, nekem nem kellene ilyen férfi. Viselje el, akit nem zavar. Engem is zavarna.
2021. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha sokat lennél együtt te is egy 16 évessel, te is egy idő után lemennél gyerekbe. Már csak a jó munkahelyi légkör miatt is.
2021. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

A munkahelyekre kell neha a poen es a lazaság anelkul kemeny lenne csak dolgozni dolgozni.

Kár ilyeneken fennakadni

2021. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%

Annyira vicces, amikor akár itt is ezen az oldalon, vagy a valóságban a nők rácsodálkoznak arra, hogy a férfiak hogy beszélnek egymás között. Értsétek már meg, hogy mindig így beszélnek! 1-es, 3-as válaszolók. Lehet gyerekesezni, lehet shamingelni, megpróbálni megszégyeníteni, lehet ál-kamu-kiakadni, meg ilyeneket mondani, de a férfiak megvan, hogy hogy beszélnek egymás között, amikor a nők nem hallják.


Az én ismerősi körömben is! Pedig itt aztán vannak értelmiségi, jól kereső, értelmes, intelligens emberek a környezetemben. A legtöbb régi barátom informatikus, mérnök, páran mára középvezetők. Én pl. pénzügyi dolgozom. Nem tizen-, vagy huszonévesek vagyunk már. Sokunknak van párja, családja is.


De attól még így beszélünk! "Igen, hű de megb*nám azt a csajt." Igen. Mint ahogy a nőknél is megvan, hogy olyan témákról beszélnek sokszor kizárólag a barátnőik előtt egymás közt, amikről férfiak társaságában nem beszélnek. Szóval ne akadjatok már ki ilyeneken könyörgöm.

2021. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Ő volt a legértelmesebb csávó a faluban?


Biztos?

2021. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Azért valahol igazat adok #6-nak. Nálunk az irodába a nők csinálják ezt pedig, mindannyiunknak párja van. Ott csámcsognak a férfiakról, mintha csak egy szexuális segédeszköz lenne. Én ezek után már a férfiakon fenn sem akadok!
2021. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na akkor nem csak èn érzem ezt gáznak..
2021. márc. 4. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
8 Az is elég gáz.
2021. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!